Рубрика: Культура

28 травня

Студенти та викладачі УТЕК КНТЕУ відвідали міжнародний фестиваль середньовічної культури Срібний Татош

foto

25 травня 2019 року студенти та викладачі Ужгородського торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету побували на міжнародному фестивалі середньовічної культури Срібний Татош

Свято відбувається в щороку в замку ХV ст. Сент-Міклош, що розташований в селищі Чинадієво на Мукачівщині. Організувала екскурсію голова студентського профкому УТЕК КНТЕУ Ольга Федорова.

Студенти побачили бої лицарів у обладунках, кінні виступи, бачили середньовічні танці та слухали музику тих часів. Можна було взяти участь у майстер-класах з гончарства, розпису тарілок, ткацтва, спробувати стріляти з лука, тощо. Деякі студенти з інтересом продегустували, а потім і придбали варення з соснових шишок, яке представив на фестивалі виробник з Київа. Також гостям пропонували прикраси ручної роботи з міді, епоксидної смоли, мікровишивкою, бісеру. Студенти взяли участь у доброчинній лотереї на користь українських військових.

Особливо молоді сподобалася велика кількість гостей фестивалю у середньовічних костюмах. Багато волонтерів відвідують це дійство щорічно та шиють одяг для свята власним коштом. Були представлені костюми різних верств населення: лицарів, монахів, знаті, простолюдинів, тощо. Молодь залюбки зробила фото на згадку з середньовічними персонажами.


28 травня 2019, 11:31
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Киеве состоялся первый концерт джазовой певицы Теоны Контридзе

До 75-річного ювілею Закарпатський муздрамтеатр запровадив святкову анкету

Закарпатський муздрамтеатр готує прем’єру вистави «Чіріклі» про сучасне життя ромів

Побачили світ вибрані поезії Василя Густі

Закарпатець Рудольф Дзуринець став президентським стипендіатом у сфері театрального мистецтва

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено