Рубрика: Культура

28 травня

У Мукачеві розпочався ХХ Міжнародний театральний фестиваль національних спільнот і етносів України «Етно-Діа-Сфера»

foto

Перший день ХХ Міжнародного театрального фестивалю національних спільнот і етносів України «Етно-Діа-Сфера» представив глядачам виставу «І сміх і гріх» Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича

На сцені Мукачівського драматичного театру львівські актори відтворили сучасну житейську історію про побутові та державні справи, від якої глядачі були в захваті. Те, що відбувалося на сцені, змушувало то сміятися, то плакати, адже у постановці було багато ситуацій, які зараз відбуваються в суспільстві.

По закінченні вистави, глядачі стоячи аплодували колективу Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича. З виставою, представленою на мукачівській сцені в рамках ХХ Міжнародного театрального фестивалю національних спільнот і етносів України "Етно-Діа-Сфера”, гостей привітали начальник відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради Ірина Калій та директор-художній керівник Мукачівського драматичного театру, заслужений працівник культури України Юрій Глеба.

Мукачівська міська рада


28 травня 2019, 8:51
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На ужгородку скоїли розбійний напад

Україну на Євробаченні в Амстердамі представить гурт Go-A

Вийшов друком туристичний путівник Ужгородом

В Ужгороді завершився ІІ міжнародний фестиваль моновистав

Аліна Паш зняла документальний фільм «Pintea»

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину