Рубрика: Надзвичайне

25 травня

Оперативна інформація про водогосподарську обстановку та гідрологічний режим на річках Закарпатської області

foto

Станом на 8:00 25 травня

Минулої доби по області пройшли незначні дощі 1 – 11 мм, місцями локальні зливи до 33 мм (с.Нижні Ремети ), окремі грози.

На річках продовжувалися спади рівнів води. Лише в нижніх течіях р.Латориці, р.Боржави та р.Тиси відбуваються підйоми та формування максимальних рівнів паводкових хвиль. На р.Латориця в районі м.Чоп рівні води перевищили IIІ ступінь захисту – вода утримується на заплаві у  межах міждамбового простору,  на р.Тисі в районі м.Чоп іде повільний підйом води в межах корінних берегів що перевищує  І ступінь захисту.

За прогнозом гідрометцентру у нижніх течіях річок Латориця та Тиса в районі м.Чоп продовжиться підйом рівнів води з виходом води на заплаву 25 травня, де буде утримуватись у  міждамбовому просторі.

Зберігається складна ситуація в нижній течії р.Боржави. За даними гідрометцентру на водпосту в с.Верхні Ремети ввечері 24.05 сформувався максимальний рівень на відмітці 677 см над нулем поста – значне перевищення рівня ІІІ ступеню захисту (107 см). Амплітуда підйому за цей паводок тут склала +475 см (максимальний історичний рівень на даній ділянці Боржави спостерігався  15-16 грудня 2017 року на відмітці 687 см по рейці поста). На підтоплених заплавних територіях утримується значний шар паводкових вод та місцевого стоку.

Продовжують роботу по перекачці внутрішнього паводкового стоку 5 стаціонарних насосних станцій Латорицької  та  Берегівської осушної системи та три пересувні насосні станції міжрайонних управлінь водного господарства в с.Вільхівка Іршавського району, в с.В.Комяти (Завадка) та смт. Кольчино Мукачівського району. За останню добу в сумі відкачано 301,0 тис.м3 паводкових вод. Всього за цей паводок об’єм відведеного насосними станціями поверхневого внутрішнього стоку склав 750 тис. м3.

Продовжують працювати відомчі аварійні бригади працівників Берегівського та Виноградівського МУВГ.

Припинився перелив паводковими водами р.Боржава автодоріг Мукачево-Рогатин, В.Комяти- Шаланки, В.Комяти-Сільце. Рух по дорогах відновлено.

Триває перелив паводковими водами р.Латориця автодороги  В.Геївці-М.Добронь (Тисянка), рух автотранспорту зупинено.

По мірі надходження інформації, водогосподарська ситуація на території області буде уточнюватися.

Джерело: БУВР Тиса


25 травня 2019, 10:32
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Ужгородщині горів дерев’яний будинок (ФОТО)

В Україні за добу понад 26 тисяч нових хворих на коронавірус

У Мукачеві сталася пожежа у магазині

COVID-19 на Закарпатті: понад чотири сотні нових хворих та семеро померлих за добу

На Ужгородщині прикордонники затримали нелезалів з Іраку

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено