Рубрика: Економіка

24 травня

МВФ офіційно заявив, що повернеться до обговорення співпраці з Україною після виборів

foto

Райс відмовився коментувати вплив рішення про розпуск парламенту на поточну програму.

Міжнародний валютний фонд очікує парламентських виборів і формування нового уряду в Україні для обговорення подальшої співпраці, однак його місія в даний час веде конструктивні дискусії в Києві про останні події та економічну політику, повідомив офіційний представник Фонду Джеррі Райс, пише "Дзеркало тижня".

"Як тільки уряд буде сформовано після виборів, ми готові повернутися до обговорення нашого подальшого співробітництва", – сказав він під час брифінгу.

Райс відмовився коментувати можливий вплив рішення про розпуск парламенту і заяву про відставку уряду на поточну програму співпраці Фонду з Україною stand by, пославшись на те, що МВФ не коментує політичні події в будь-якій країні.

"І ще раз, просто для того, щоб повторити: як тільки новий уряд буде сформовано після виборів, ми готові повернутися і обговорити наше подальше співробітництво з Україною. Як ви знаєте, МВФ в останні роки підтримує тісні партнерські відносини з Україною і, як я вже сказав, ми будемо продовжувати обговорювати цю подальшу співпрацю після виборів", – підкреслив представник Фонду.

Як повідомлялося, місія МВФ прибула в Київ 20 травня для оцінювання виконання програми співпраці з Україною за програмою stand-by і консультацій по статті IV статуту МВФ і почала зустрічі 21 травня. У ЗМІ 22 травня з'явилися повідомлення про нібито дострокове згортання місії, однак пізніше в представництві МВФ заявили, що експерти Фонду продовжують свої зустрічі з владою, а місія планує працювати в Україні два тижні.


24 травня 2019, 11:23
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


МВФ допустив найгірший сценарій розвитку світової економіки через коронавірус

У Мінекоенерго анонсували рекордне зниження ціни на газ цього літа

Експерти МВФ розпочали роботу в Києві

МВФ бачить три сценарії розвитку України

Коронавірус може негативно вплинути на зростання економіки - МВФ

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину