Рубрика: Суспільство

21 травня

На Закарпатті радилися керівники поліцейської профспілки з трудовим колективом поліції (фото)

foto

У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулася конференція трудового колективу та профспілкової організації поліції Закарпаття. На ньому було розглянуто ряд важливих організаційних моментів, які впливають на діяльність профспілкової організації краю.

Учора, 20 травня, в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулося засідання профспілкового комітету організації Профспілки атестованих працівників поліції Закарпаття. У ньому взяли участь керівники служб поліції краю, які є членами профспілкової організації.

З вітальним словом до учасників конференції звернувся голова комітету профспілки поліції Закарпаття Юрій Ватрала. Керівник профспілкової організації коротко розповів про пророблену цьогоріч роботу.

Зокрема, поліцейська профспілка бере активну участь у всіх заходах, що проводяться в ГУНП області. Регулярно надається матеріальна допомога членам профспілки на лікування, оздоровлення тощо. Влітку профспілка планує відправити на оздоровлення до сусідньої Угорщини близько сотні дітей закарпатських поліцейських.

Створено Інтернет-сторінку в мережі Фейсбук, на якій популяризується робота профспілкової організації поліції Закарпаття.

Одним із основних завдань конференції стало остаточне обговорення  представниками трудового колективу ГУНП області проекту колективного договору з керівництвом облуправління поліції. У результаті ретельного вивчення цей важливий документ одноголосно був прийнятий на конференції та буде поданий для підписання керівнику ГУНП в Закарпатській області. У подальшому згідно з цим документом та у відповідності до Статуту й працюватиме Закарпатська профспілка поліції.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


21 травня 2019, 10:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Кількість українців, що витрачають на комунпослуги 50% доходу, різко зросла

Відбулися зміни у маршрутах та розкладі руху приміських поїздів в Закарпатській області

Экзотика на огороде: ТОП необычных овощных культур

Укрпошта відновила прийом посилок з Китаю

Алхимия в литературе

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину