19 травня

«Галичанка» стала володарем Кубку України (ФОТО)

foto

«Карпати» поступилися у фіналі

До золотих нагород у Суперлізі, сьогодні львівська «Галичанка» додала ще й виграш в Кубку України.

На майданчику ужгородського спорткомплексу «Юність» сьогодні точилася справжня боротьба. Старт зустрічі був за карпатівками, вони повели в рахунку, але блище до середини першого тайму львів’янки таки відіграли відставання і вийшли вперед. Перший тайм закінчився на їх користь з рахунком 12:9.

У другому таймі, нажаль, ужгородки не змогли вирівняти гру, ба більше, «Галичанці» вже за перші десять хвилин вдарося значно збільшити перевагу. Фінальна сирена зафіксувала перемогу львів’янок - 30:19

По завершенню матчу відбулося урочисте нагородження учасників Фіналу чотирьох Кубку України з гандболу. Нагадаємо, у матчі третє місце перегомгу святкували гандболісти миколаївського «Реалу», здолавши херськнську «Дніпрянку».

19 травня 2019, 19:11