18 травня

До фіналу проходить сильніший (ФОТО)

foto

Ужгородські «Карпати» поборються за Кубок України

У нинішньому сезоні жіночої Суперліги миколаївський «Реал» створив чимало проблем карпатівкам, зокрема й перемігши їх в Ужгороді. Саме тому, очікувати на легкий матч ужгородкам було не варто.

О 18:00 у СК «Юність» розпочинався матч між ГК «Карпати» на ГК «Реал», а за годину до цього львівська ГК «Галичанка» пермогла ГК «Дніпрянка» і учасники другого півфінального матчу Кубку України розуміли, що у фіналі гратимуть з чемпіонками Суперліги.

Початок першого тайму почався зі своєрідної "розвідки", суперниці не надто хотіли ризикувати, більше думаючи про захист власних воріт. Протягом 20-ти хвилин команди спромоглися закинути одна одній по 6-ть м’ячів і, здавалося, що до перерви картина гри не зміниться. Але, ужгородкам вдалося за останні 5-6 хвилин тайму закинути п’ять м’ячів, на що дівчата з Миколаєва не змогли гідно відповісти. Варто зауважити, що на заваді їх намірам, в першу чергу, стала голкіпер «Карпат» Єлізавета Воронько: на її рахунку сьогодні щонайменше десяток сейвів.

Отже, на перерву команди пішли за рахунку 7:12 на користь ужгородських «Карпат».

Друга половина зустрічі, відверто, стала більш цікавішою. Суперниці намагалися грати максимально швидко та ефективно, що відразу вплинуло й на результативність. Однак, «Карпати» не дали «Реалу» наблизитися в рахунку, часом ціною порушень та вилучень. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 21:28 на користь карпатівок.

«Реал»: Никифорук, Граненко; Бабій 1, Дереклєєва, Аксьонова 5, Донець 1, Ситенька 2, Наімі, Борейчук, Рябокінь 1, Шлюхтіна, Сторожук, Каганець 7, Тримпол, Червякова 4.

Головний тренер – Наталія Пархоменко.

«Карпати»: Байрак 2, Мелексецева 3, Готра 8, Макаренко 1, Купчак 3, Шипляк 2, Лезинська 3, Безрукова 5, Гававка 1.

Головний тренер - Віктор Чернов

Семиметрові: 5/3 – 3/1

Завтра, 19 травня, о 13:00 в ужгородському СК «Юність» «бронзу» Кубку України розіграють між собою херсонська «Дніпрянка» та миколаївський «Реал». А володар трофею визначиться у фіналі, який розпочнеться о 15:00, за участі львівської «Галичанки» та ужгородських «Карпат».

Обидва матчі можна буде подивитися у прямому ефірі на телеканалі 21Ужгород.

18 травня 2019, 22:31