Рубрика: Суспільство

18 травня

Її цуценят затопило і вона кликала на допомогу. Люди прийшли…

foto

Історія, яка показує, що світ не без добрих людей!

Безпритульні тварини щодня наражаються на небезпеку. Їм дуже потрібна наша допомога, адже вони просто беззахисні, інформує Ukr.Media.

В Омську сталася жахлива історія: із-за дощів місце, де собака дбала про своїх новонароджених щенят, затопило. Вона намагалася самостійно витягнути малюків, але в неї не виходило.

Тоді собака почала голосно гавкати, щоб привернути увагу перехожих. У цей момент повз проходила Ольга — волонтер місцевої організації з порятунку тварин. Собака явно підкликала жінку до себе — вона підбігала до неї і одразу тікала назад.

Пройшовши за собакою, волонтер зрозуміла, що в каналізаційній трубі під дорогою залишилися новонароджені малюки.

Діяти треба було негайно, тому Ольга почала кликати людей на допомогу. Головним героєм став Олександр, який одразу спустився в канаву і забрався всередину труби.

Йому вдалося дістати кількох цуценят. Але з глибини все ще долинав тихий писк інших малюків… Хлопець кілька разів повертався в канаву, поки не дістав всіх діточок!

На жаль, з сімох щенят вижило тільки чотири, решта захлинулися водою. Прихистити маму з цуценятами запропонувала подруга Ольги, яка живе неподалік.

Перебуваючи вдома в Олени, собака нарешті заспокоїлася. Вона дуже ретельно дбає про своїх дитинчат, яких вдалося врятувати.

Дивно, які ж собаки розумні! Зрозумівши, що її малюків потрібно терміново рятувати, вона покликала на допомогу людей. І добре, що є такі люди як Олександр, Ольга і Олена, які готові в будь-який момент кинути всі справи для порятунку тварин.

Люди просто молодці!

А ось ще одна історія порятунку цуценят, тільки вже в Азії:

 


18 травня 2019, 14:37
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Закарпатті поблизу кордону виявили сигарети та гумовий човен

Заощадження українців скоротилися на 61 мільярд

На одній з вулиць у центрі Ужгорода перекриють рух

На Закарпатті заповнені понад 70% ліжок для пацієнтів з COVID-19

ЄС уточнив список країн, для яких відкриє кордони з 1 липня – Євроньюз

їїїїїїїї...

Михаил
20 травня 2019, 7:56

Молодцы!!!!Большое СПАСИБО!!

Прокоментуй новину