Рубрика: Кримінал

18 травня

У одному із супермаркетів Ужгорода обікрали жінку. Охорона зняла із себе відповідальність

foto

Про це повідомляють у соцмережах

Доброго ранку, мушу плділитись неприємним випадком. Вранці отоварювалась на "білочці" у Вопаку. Речі залишила у скриньці схову, які благополучно вкрали, поки завершила покупки. Коли звернулась до охоронника, працівників - відфутболили, ще й декілька разів. Відеореєстратор навіть не мали бажання глянути. Адміністрація не несе відповідальності... Могли б дописати на табличці, "бо нам пофіг". Поліція їде вже 20 хв. Коротше, зробила висновок, що наступного разу буду заходити з усіма речами, і хай лиш хтось заїкнеться. Вовчі правила...- повідомила у ФБ Andrea Istvanyi

Marianna Romaniv Мені цікаво, а ключі від тих скриньок в супермаркетах хоч різні, чи під штамповку...??? Тоді зрозуміло, чому викрадають речі!!!!
Наталія Попович Ключі однаково підходять до будь-якого номера шкафчика. Я так одного разу, випадково, відкрила сусідній шкафчик. Після чого, речі не залишаю в їх легкодоступних шафах!
Дина Гладыш Теж колись там вкрали(викликала полiцiю.
 
Женя Тимканич адмінімтрація НЕСЕ відповідальність, незалежно від напису, пишіть заяву.
Андрій Баганич Злодії можуть зробити зліпок ключа, а пізніше виготовити дублікат. Безпечні скриньки повинні закриватися на кодовий замок.
Александр Филолог Если б полиция хотела,то нашла б.Ставится сумка с химловушкой,вор открывает,и оказывается облит яркой краской.Только кому это надо,добро простого человека-его забота.А искоренить мелкую преступность,значит положить начало конца крупному криминалу.
Алла Лишак В моєї мами теж там вкрали , а, насправді, супермаркет має вам відшкодувати , він несе відповідальність: заява в поліцію і т.д., не виконані умови обслуговування покупців.
Катерина Ренгач ВОПАК - Ужгород поясніть будь ласка ситуацію. В мене теж таке було з ключами, що напутала номер на брелоку і не могла відкрити свої речі. Попросила охоронця і він відкрив ключем від іншого шкафчика мої речі, бо я мала ключ з брелоком, але ключ чомусь закрив нормально, а відкривати вже не хотів. То правда, що ключів всьго пару і вони підходять до більшості шкафчиків.
 

18 травня 2019, 12:16
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та України



Схожі новини


На Ужгородщині незаконно видобували піщано-гравійну суміш

Поліцейські Закарпаття встановлюють законність перевезення небезпечного для довкілля палива через територію області

В Ужгороді поліція припинила незаконну діяльність грального залу

Закарпатські патрульні затримали трьох підозрюваних у крадіжках

У Мукачеві на вокзалі поліцейські затримали чоловіка з краденим телефоном у рукаві

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено