Рубрика: Політика

16 травня

Більше половини українців підтримують вступ до ЄС

foto

Якби відбувся референдум про вступ України в НАТО, то 48,9% проголосували б за приєднання до НАТО.

На референдумі за вступ України в НАТО проголосували б 48,9% українців, а за вступ в ЄС - 57%, свідчать результати спільного соцопитування центру Соціальний моніторинг, Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка та Соціологічної групи Рейтинг.

Так, згідно з результатами соцдослідження, оприлюдненими в четвер, 16 травня, якби відбувся референдум про вступ України в Євросоюз чи відновлення прагматичних відносин з Росією та іншими країнами СНД, 57% проголосували б за вступ України в ЄС, 19,3% - за відновлення відносин з Росією та іншими країнами СНД, 13,6% - не брали б участі в референдумі, 10,1% не змогли відповісти.

Якби відбувся референдум про вступ України в НАТО або закріплення позаблокового статусу, то 48,9% проголосували б за приєднання до НАТО, 23,2% - за позаблоковий статус, 16% - не брали б участі в референдумі, а 11,8% не змогли відповісти.

Крім того, 43,1% респондентів вважають, що в подальшому шляху розвитку України є європейська інтеграція і всебічне зближення з ЄС, 12,3% - відновлення і розширення економічних і культурних зв'язків з Росією, 37,8% - розробка і впровадження програм економічного і культурного розвитку України, орієнтовані на використання внутрішніх можливостей і ресурсів, а 6,8% не змогли відповісти.

Дослідження проводилося з 30 квітня по 10 травня в 24 областях України та Києві. Всього було опитано 3000 респондентів. Стандартна похибка вибірки не перевищує 1,83%.

Корреспондент.net


16 травня 2019, 14:48
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Іван Бушко про Берегівський район: а Виноградівський уже не згадують

Президентські вибори у Польщі: у другий тур виходять чинний президент та мер Варшави

Мешканця Берегово засуджено до двох років ув’язнення

З'явилася альтернатива Берегівському району - Угочанський

Закарпатська поліція викрила виноградівця на збуті психотропів (ВІДЕО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину