Рубрика: Політика

16 травня

Більше половини українців підтримують вступ до ЄС

foto

Якби відбувся референдум про вступ України в НАТО, то 48,9% проголосували б за приєднання до НАТО.

На референдумі за вступ України в НАТО проголосували б 48,9% українців, а за вступ в ЄС - 57%, свідчать результати спільного соцопитування центру Соціальний моніторинг, Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка та Соціологічної групи Рейтинг.

Так, згідно з результатами соцдослідження, оприлюдненими в четвер, 16 травня, якби відбувся референдум про вступ України в Євросоюз чи відновлення прагматичних відносин з Росією та іншими країнами СНД, 57% проголосували б за вступ України в ЄС, 19,3% - за відновлення відносин з Росією та іншими країнами СНД, 13,6% - не брали б участі в референдумі, 10,1% не змогли відповісти.

Якби відбувся референдум про вступ України в НАТО або закріплення позаблокового статусу, то 48,9% проголосували б за приєднання до НАТО, 23,2% - за позаблоковий статус, 16% - не брали б участі в референдумі, а 11,8% не змогли відповісти.

Крім того, 43,1% респондентів вважають, що в подальшому шляху розвитку України є європейська інтеграція і всебічне зближення з ЄС, 12,3% - відновлення і розширення економічних і культурних зв'язків з Росією, 37,8% - розробка і впровадження програм економічного і культурного розвитку України, орієнтовані на використання внутрішніх можливостей і ресурсів, а 6,8% не змогли відповісти.

Дослідження проводилося з 30 квітня по 10 травня в 24 областях України та Києві. Всього було опитано 3000 респондентів. Стандартна похибка вибірки не перевищує 1,83%.

Корреспондент.net


16 травня 2019, 14:48
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Партію контрабандних сигарет виявили у позашляховику з дипломатичними номерами (ФОТО, ВІДЕО)

На Закарпатті СБУ блокувала збут фальсифікованого алкоголю на більше ніж 15 мільйонів гривень

Зеленський звільнив главу свого Офісу Богдана

Поліція Мукачівщини розшукує безвісти зниклу жінку

Мукачівські патрульні виявили у чоловіка, ймовірно, наркотичні речовини

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину