Рубрика: Економіка

15 травня

На Закарпатті за місяць продажі нових авто зросли на 30%

foto

Минулого місяця в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували 286 нових автомобілів, що на 30% більше ніж у березні цього року.

Сума покупок у регіоні минулого місяця перевищила $9 млн, якщо не враховувати ціни додаткового обладнання.  Серед автомобільних марок найбільшим попитом користувалися машини Skoda. Закарпатці витратили на 200 автомобілів цієї марки суму $5 млн. Також популярними були Toyota і Renault, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.
У B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Hyundai Elantra. Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. У сегменті E найбільше продажів отримали Volkswagen Passat і Toyota Camry. У А-, і F-класах не зареєстрували жодного авто. Серед позашляховиків лідером продажів став кросовер Kia Sportage. 
Загалом, минулого місяця в Україні зареєстрували майже 7 тис нових авто. Серед них були Porsche 911, Aston Martin DBS, BMW X7 і Rolls-Royce Cullinan. Загальна сума витрат на покупку нових автомобілів склала $200 млн. Найбільше авто купили кияни. В столиці за місяць придбали майже 3 тисячі авто на суму $84 млн. 
Нагадаємо, у першому кварталі 2019 року в Ужгороді та Закарпатській області зареєстрували 440 нових автомобілів на суму $12 млн.

 


15 травня 2019, 9:05
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Депутати Ужгородської міськради звернулися до Кабінету Міністрів та Верховної Ради України

На Закарпатті сплачено майже 1,3 млрд гривень єдиного соціального внеску

У лютому закарпатці сплатили понад 560 мільйонів гривень за комунальні послуги

Соціально-економічне становище Закарпатської області у січні–лютому 2021 році

За рік яйця подорожчали на 109% – Держстат

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено