Рубрика: Економіка

12 травня

В Україну перерахували в сім разів більше грошових переказів, ніж відправили за її межі

foto

Найбільше переказів в Україну за цей період надійшло з США та Ізраїлю.

Такою інформацією поділився Нацбанк, підрахувавши кошти відправлені та отримані в першому кварталі цього року.

Впродовж першого кварталу поточного року сума коштів, отриманих в Україні з використанням міжнародних систем переказу коштів, у сім разів перевищує суму коштів, відправлених за її межі. Найбільше переказів до України за цей період надійшло зі США та Ізраїлю. Натомість з України найбільше коштів пересилали у Росію та Грузію.

"Впродовж І кварталу 2019 року сума коштів, отриманих в Україні з використанням міжнародних систем переказу коштів, у сім разів перевищує суму коштів, відправлених за її межі. Топ-5 країн в Україну: США -18%, Ізраїль – 15%, Італія – 9%, Польща – 7%, Росія – 6%, на інші країні припадає – 45%. Топ-5 країн з України: Росія – 33%, Грузія – 10%, Китай – 6%, Азербайджан – 6%, Узбекистан – 4% та інші країни – 41%", – зазначено у повідомленні.

За даними Нацбанку, у першому кварталі 2019 року на території України надавали послуги 32 систем переказу коштів, з яких: 26 систем, створені резидентами, шість систем, створені нерезидентами. Загалом у першому кварталі 2019 року за допомогою систем, створених як резидентами так і нерезидентами, переказано в межах України – 46,77 млрд грн або 1,713 млрд дол. – 73,86% від загальної суми переказів, в Україну переказано 513 млн дол. або 22,9% від загальної суми переказів, а за її межі – 75 млн дол. або 3,24% від загальної суми переказів.

Станом на 1 квітня в Україні здійснювали діяльність шість систем переказу коштів, створених нерезидентами: три системи з США, по одній – з Грузії, Канади, Азербайджану.

Всього у січні – березні 2019 року за допомогою систем, створених нерезидентами було переказано в Україну – 505 млн дол., за межі України – 74,4 млн дол., в межах України – 0,3 млн дол.


12 травня 2019, 17:21
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


В Україні подешевшали картопля та гречка, натомість здорожчали капуста та цибуля - Мінагро

В Закарпатській області сплачено 8,9 млрд гривень податків

Верховна Рада ухвалила закон про підвищення податків

Транспортні перевезення в Закарпатській області за січень–жовтень 2021 року

Споживчий ринок Закарпатської області у жовтня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено