Рубрика: Економіка

09 травня

Bloomberg передбачив Китаю історичний дефолт

foto

З початку року китайські фірми вже оголосили дефолт за внутрішніми облігаціями на 5,8 мільярда доларів, зазначає агентство.

Китайський ринок облігацій в 2019 році може зіткнутися з найбільшим дефолтом в розмірі 13 трильйонів доларів. Про це йдеться в аналізі Bloomberg, опублікованому 8 травня.

Згідно з даними, зібраними агентством за перші чотири місяці цього року, китайські компанії вже оголосили дефолт за внутрішніми облігаціями на суму 5,8 мільярда доларів.

Це приблизно в 3,4 рази більше, ніж за аналогічний період в 2018 році.

Як наголошує агентство, якщо нічого не зміниться, 2019 рік продемонструє новий максимум щодо дефолту для китайського ринку облігацій.

Причину цього Bloomberg бачить в скороченні фінансування компаній. Китай продовжує чинити тиск на банки з метою надання кредитів приватному бізнесу (особливо малому та середньому).

При цьому, влада країни, нагадує агентство, сконцентрувалася на скороченні системи тіньового банкінгу, де кредитні рішення приймалися з меншим контролем з боку регулюючих органів.

Так, сплеск дефолту, вважають автори дослідження, почався в кінці 2017 року і триває по сьогоднішній день.

Серед приватних компаній, які оголосили дефолт щодо більшості облігацій в цьому році - фірма Neoglory Holding Group (є основним підприємством для конгломерату, який охоплює інвестиції в нерухомість), виробник залізного дроту Shandong SNTON Group, China Minsheng Investment Group Corp., Citic Guoan Group Co. і Goocoo Investment Co.


09 травня 2019, 12:54
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


З 1 вересня мінімальна зарплата в Україні складатиме п’ять тисяч гривень

МВФ змінив прогноз падіння світової економіки в бік погіршення

Закарпатці за місяць купили нових авто на 2,3 мільйони доларів

Індекси споживчих цін у Закарпатській області за травень 2020 року

МВФ прийме рішення щодо нової програми для України 9 червня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину