Рубрика: Суспільство

07 травня

У Закарпатській поліції переймалися проблемами гендерної рівності та протидії домашньому насильству

foto

У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбувся тренінг з питань гендерної рівності та протидії домашньому насильству. У ньому взяли участь керівники територіальних підрозділів поліції краю.

Сьогодні, 7 травня, в ГУНП області відбувся тренінг, присвячений проблемам домашнього насильства та гендерної рівності. Участь у ньому взяли керівники територіальних підрозділів поліції. 

Перед учасниками тренінгу виступили уповноважена Голови Національної поліції України з прав людини в Закарпатській області Тетяна Щерба, заступник начальника обласного Управління юстиції Мар’яна Готра, заступник начальника регіонального Центру з надання безоплатної правової допомоги Лариса Фучко, головний спеціаліст Департаменту соціального захисту Закарпатської ОДА Василь Савчин тощо. 

 

 

Спілкування між учасниками тренінгу проходило у формі запитань і відповідей. Зокрема, керівники поліції давали відповіді на запитання тренерів, які стосувалися питань гендерної рівності в України. Також вивчали новації українського законодавства щодо кримінальної відповідальності за скоєння домашнього та сексуального насильства. Для кращого засвоєння матеріалу було продемонстровано відповідні текстові та відеоматеріали. 

У найближчому майбутньому подібні тренінги  буде проведено зі слідчими поліції.  

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


07 травня 2019, 17:57
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За фінансової підтримки Словаччини в одній зі шкіл Ужгорода оновили комп’ютерний клас

Командувач військами США в Європі оцінив ймовірність вторгнення Росії в Україну

В Україну прибула партія вакцин Pfizer від COVAX

Ризик тромбозу від COVID-19 набагато вищий, ніж від AstraZeneca - вчені

На Закарпатті позапланово перевіряють готелі та пансіонати

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено