Рубрика: Політика

07 травня

Порошенко не прийшов на допит в Генпрокуратуру

foto

У Генпрокуратурі не знають причин неявки на допит. Також він 2,5 року не підписує протокол першого допиту, каже Горбатюк.

Президент Петро Порошенко не прийшов на допит в Генпрокуратуру у вівторок, 7 травня. Про це повідомив начальник управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, пише 112 Україна.

"Ще два тижні тому на сьогодні, на 10:00 7 травня був викликаний президент України Порошенко Петро Олексійович для додаткового допиту як свідок, як ви бачите, свідок на допит не прийшов, зі слідчим ніхто не зв'язався, не повідомили ні про причини неявки  ні про прохання про можливість перенесення, цього не сталося", - сказав Горбатюк.

Він пояснив, що Порошенка викликали для того, щоб у слідчих була можливість задати питання про події 18-19 лютого 2014 року та 1 грудня 2013 року.

Горбатюк наголосив, що за два з половиною роки чинний глава держави не підписав протокол першого допиту.

"Допит відбувався під відеозапис, в зв'язку із завантаженням президента - тобто, він поспішав і попросив підписати наступного дня, і ось той наступний день, незважаючи на десятки нагадувань, через генерального прокурора нагадували і передавали копії протоколів, я особисто протягом останніх трьох місяців контактував з Цеголком, з Юрієм Федоровим, з Кравченком і просив, щоб передали, тому що нам важливо завершити цю процесуальну дію. На жаль, жодного реагування не відбулося, тому другим пунктом, крім допиту, було ще підписаний цього протоколу. Бо ж не з'явився, будемо далі викликати, поки не реалізуємо ці наші процесуальні повноваження", - сказав Горбатюк.


07 травня 2019, 12:17
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Маркировка предохранителей для спецтехники

Показник захворюваності на грип та ГРВІ в Закарпатській області нижче визначеного епідемічного рівня

Судитимуть чотирьох членів ОЗГ за створення міжнародного каналу нелегальної міграції

На річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води

Криза у Словаччині: спікер парламенту пригрозив виходом з коаліції і новими виборами

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено