Рубрика: Політика

07 травня

У Чехії відбулися антиурядові мітинги

foto

Жителі Праги та інших міст Чехії вийшли на вулиці з протестом проти прем'єр-міністра Андрія Бабіша і нового міністра юстиції Марії Бенешової.

У Чехії в понеділок, 6 травня, тисячі людей вийшли на центральні вулиці Праги, протестуючи проти прем'єр-міністра країни Андрія Бабіша і його уряду, повідомляє Reuters.

Протестувальники звинувачували Бабіша в корупції. Крім того, учасники мітингу вимагали відставки нового міністра юстиції Марії Бенешової. Учасники протесту побоюються, що Бенешова може виправдати Бабіша за звинуваченнями, висунутими проти нього.

Учасники мітингу вийшли на вулиці Праги з національними прапорами і скандували "Ми не сліпі". Також масштабні акції пройшли в чеських містах Брно і Острава.

Демонстранти нагадали про слідство, згідно з яким встановлено, що мільярдер і колишній підприємець Бабіш в 2007 році на користь власного холдингу Agrofert незаконно отримав два мільйони доларів субсидій від Євросоюзу. Спочатку ці гроші призначалися для підтримки малих підприємств.

Сам Бабіш заперечує порушення і називає справу політично мотивованою. Також він заявив, що призначення Бенешової на посаду міністра юстиції не становить загрози для правосуддя.


07 травня 2019, 11:06
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Маркировка предохранителей для спецтехники

Показник захворюваності на грип та ГРВІ в Закарпатській області нижче визначеного епідемічного рівня

Судитимуть чотирьох членів ОЗГ за створення міжнародного каналу нелегальної міграції

На річках Закарпатської області очікується підвищення рівнів води

Криза у Словаччині: спікер парламенту пригрозив виходом з коаліції і новими виборами

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено