Рубрика: Суспільство

04 травня

Дитяча залізниця в Ужгороді розпочала літній сезон (ФОТО)

foto

Сьогодні в Ужгороді офіційно запрацювала дитяча залізниця.

Сьогодні в Ужгороді офіційно запрацювала дитяча залізниця. На офіційний старт літнього сезону-2019 завітали в. о. голови Закарпатської обласної державної адміністрації Ярослав Галас, заступник міського голови Ужгорода Ігор Фартушок, начальник Ужгородської дирекції залізничних перевезень Олександр Пушкаш, голова дорожньої профспілкової організації регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Ярослав Афтанас.
Закарпатська дитяча залізниця, без сумніву, є одним із символів міста над Ужем, бо є не тільки унікальною атракцією, а ще й найкоротшою вузькоколійкою в Україні. Як прозвучало сьогодні під час офіційного старту сезону залізниці, дитячу вузькоколійку в Ужгороді вперше запустили в 1947 році. Із тих пір в літній сезон залізниця діяла без перерви 62 роки, проте в 2009-му через брак фінансування її закрили. Відновити діяльність вузькоколійки вдалося тільки в 2016-му, до 25-річчя проголошення Незалежності України завдяки Геннадію Москалю та тодішньому керівнику Львівської дирекції «Укрзалізниці» Івану Грунику.
Традиційно, рейси у перший день роботи вузькоколійки для дітей і їхніх батьків безкоштовні. А ось розважатися на цій оригінальній і єдиній у своєму роді атракції міста зможуть і ужгородці, й гості до кінця літа.

Ужгородська міська рада


04 травня 2019, 14:30
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За фінансової підтримки Словаччини в одній зі шкіл Ужгорода оновили комп’ютерний клас

Командувач військами США в Європі оцінив ймовірність вторгнення Росії в Україну

В Україну прибула партія вакцин Pfizer від COVAX

Ризик тромбозу від COVID-19 набагато вищий, ніж від AstraZeneca - вчені

На Закарпатті позапланово перевіряють готелі та пансіонати

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено