Рубрика: Суспільство

04 травня

В УжНУ відбувся півфінал загальноміських змагань інтелектуальної гри «Дебати зі сталого розвитку» серед школярів

foto

6 травня - фінал

3 травня 2019 року на базі факультету історії та міжнародних відносин УжНУ відбувся півфінал І загальноміських змагань інтелектуальної гри «Дебати зі сталого розвитку», у якому взяли участь чотири команди закладів освіти міста Ужгорода: УСШ І-ІІІ ст. №2, УЗОШ І-ІІІ ст. 12,15 та Ужгородська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів, інформує Управління освіти Ужгородської міськради. 
«Будь-який мир кращий за війну» та «В сучасному суспільстві розум є найважливішою рисою успішної людини» — теми, на які дебатували учасники. Кожна команда активно змагалася, доводила свою думку, наводила аргументи за і проти.
У підсумку гри, журі визначило учасників фіналу, ними стали команди УСШ І-ІІІ ст. №2 та УЗСШІ з поглибленим вивченням окремих предметів. Треба відмітити, що інші команди теж показали гідний результат і отримали високі бали.
Нагадаємо, що фінал змагань відбудеться 6 травня у малій залі Ужгородської міської ради, команда-переможниця візьме участь у Загальноукраїнських змаганнях з дебатів і представлятиме на них місто Ужгород.

 


04 травня 2019, 11:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За фінансової підтримки Словаччини в одній зі шкіл Ужгорода оновили комп’ютерний клас

Командувач військами США в Європі оцінив ймовірність вторгнення Росії в Україну

В Україну прибула партія вакцин Pfizer від COVAX

Ризик тромбозу від COVID-19 набагато вищий, ніж від AstraZeneca - вчені

На Закарпатті позапланово перевіряють готелі та пансіонати

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено