Рубрика: Бізнес

03 травня

Єдина цифрова валюта

foto

Який принцип її роботи та де приймаються такі платежі?

Сьогодні ми поговоримо про новини технологій, зокрема про створення нового винаходу – єдиної цифрової валюти. Що таке цифрова валюта? Який принцип її роботи та де приймаються такі платежі? Відповіді на ці та інші питання розлянемо у цій статті.

Що таке цифрова валюта і яке вона має призначення?

Цифровою валютою називають електронні гроші, які застосовують як альтернативну та додаткову валюту. Така валюта призначена для покупки реальних товарів та послуг. Цифрова валюта проявляє властивості подібні фізичній і дозволяє укладати миттєві угоди.

Загальноміська цифрова валюта – новий винахід розробників британсько-ізраїльської компанії

Як повідомляє інформаційна платформа Everest, розробники британсько-ізраїльської компанії Colu представили на широкий загал свій новий унікальний винахід – універсальні електронні гроші. Спеціалізуючись на платіжних технологіях, компанія створила загальноміську цифрову валюту, яка дістала назву City Currency. Така цифрова валюта виконуватиме функцію мотиваційного бонусу та виступатиме в ролі винагороди для мешканців смарт міст.

Інші новини, які можуть вас зацікавити шукайте перейшовши за посиланням https://www.everest.ua/ru/ai-platform-2/.

За яким принципом працює система цифрової валюти?

За допомогою платіжного додатку Сolu, валюта переводиться та одразу додається в електронний гаманець компанії. Такі віртуальні гроші розподіляються партнерами компанії та міською владою, при цьому одержувачі здатні отримувати та витрачати їх в будь-якому куточку міста.

Розробники стверджують, що така система стане приводом для залучення мешканців міст у повсякденні процеси. Таке позитивне соціальне відношення сприятиме підтримці здорового способу життя серед мешканців міста та підвищить соціальну активність.

Міста, у яких застосовують цифрову валюту City Currency

Платежі через додаток Colu почали успішно приймати у Тель-Авіві. Універсальною міською валютою почали електронні успішно користуватись на промислових підприємствах, а також у ресторанах та кафе.

Впровадили цифрову валюту також у Белфасті. Таким чином місцева влада прагне вирішити такі актуальні проблеми: стимулювати молодих підприємців до розвитку бізнесу, відмовити молодь від використання бензинових автомобілів з метою заміни на екологічно чисті види транспорту.


03 травня 2019, 11:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Частка відновлюваних джерел уже на рівні запланованих показників 2030 року - Міненерго

Курс валют на 20 квітня

ФОПам відкрили подачу заяв на держдопомогу через "Дію"

Укрзалізниця має дизпалива лише на 4 доби

Стратегия игры в слоты онлайн: как зарабатывать в онлайн-казино Pokermatch

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено