Рубрика: Суспільство

01 травня

У 2029 році повз Землю пролетить гігантський астероїд "Бог хаосу"

foto

Ширина астероїда становить понад 335 метрів.

Гігантський астероїд 99942 Apophis, названий на честь єгипетського бога хаосу, пролетить повз Землю у 2029 році. Як повідомляє Fox News, відстань від небесного тіла до планети складе близько 30 тисяч кілометрів.

Ширина астероїда становить понад 335 метрів. Незважаючи на те, що до зближення небесного тіла з Землею залишається ще понад 10 років, вчені на Конференції з планетарної оборони вже почали обговорення можливого впливу астероїда на нашу планету. Вони хочуть прорахувати те, як він вплине на гравітацію Землі, можливості його дослідження і навіть те, яким чином можна буде запобігти зіткнення астероїда з планетою в найгіршому сценарії.

Дослідники відзначають, що розміри більшості астероїдів, які зближуються із Землею, не перевищують дев'яти метрів, тому зближення 99942 Apophis є унікальною можливістю для вивчення.

За даними NASA, спостерігати астероїд можна буде неозброєним оком, він буде виглядати як падаюча зірка. Вперше небесне тіло було помічено у 2004 році, за 15 років досліджень вчені з'ясували, що у нього є один шанс на 100 тисяч зіткнутися з Землею після 2060 року.


01 травня 2019, 17:36
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Заощадження українців скоротилися на 61 мільярд

На одній з вулиць у центрі Ужгорода перекриють рух

На Закарпатті заповнені понад 70% ліжок для пацієнтів з COVID-19

ЄС уточнив список країн, для яких відкриє кордони з 1 липня – Євроньюз

На українсько-угорсьому кордоні працюють усі пункти пропуску

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину