Рубрика: Політика

01 травня

Путін підписав указ про спрощене отримання паспорта РФ українцями

foto

Президент Росії Володимир Путін підписав указ, що розширив перелік громадян України, які мають право на спрощене отримання російського громадянства.

Про це повідомляється на сайті глави РФ.

Згідно з підписаним указом «Про окремі категорії іноземних громадян та осіб без громадянства, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку», російський паспорт у спрощеному порядку тепер можуть отримати:

- громадяни України без громадянства (підданства) інших країн та особи без громадянства, які народилися і постійно проживали на територіях Республіки Крим і Севастополя, які виїхали за межі зазначених територій до 18 березня 2014 р., а також їхні діти, в тому числі усиновлені, подружжя і батьки.

- громадяни України та особи без громадянства, які мають дозвіл на тимчасове проживання в РФ або посвідку на проживання, посвідчення біженця, посвідчення про надання тимчасового притулку на території РФ або посвідчення учасника Державної програми зі сприяння добровільному переселенню в Росію співвітчизників, які проживають за кордоном, і які постійно проживали на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України станом на 7 квітня 2014 р. і 27 квітня 2014 року відповідно, а також їхні діти, подружжя і батьки.

На спрощений порядок отримання російського паспорта також можуть претендувати громадяни Ісламської Республіки Афганістан, Республіки Ірак, Єменської Республіки і Сирійської Арабської Республіки, які народилися на території РРФСР і були в минулому громадянами СРСР, а також їхні діти.

Як повідомляв Укрінформ, раніше президент РФ Путін підписав указ «Про визначення з гуманітарною метою категорій осіб, які мають право звернутися із заявами про прийом до громадянства Російської Федерації у спрощеному порядку». У документі говориться, що жителі окупованих територій Донецької та Луганської областей України мають право отримувати російське громадянство за спрощеною процедурою.

 

МЗС України висловило рішучий протест у зв'язку з початком функціонування на території Ростовської області РФ центрів видачі російських паспортів громадянам України, і закликало міжнародних партнерів не визнавати і не приймати документи, видані РФ українцям, які проживають на тимчасово окупованих Росією територіях у Донецькій і Луганській областях України , оскільки це порушує Конституцію та законодавство України.


01 травня 2019, 16:39
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Індієць за допомогою GPS-навігатором мав намір дістатися ЄС

На території Долини нарцисів облаштовують гідроспоруди

США вводять нові санкції проти "Північного потоку-2"

В Мукачеві визначили переможців акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

Кабмін погодив звільнення голови Закарпатської ОДА

їїїїїїїї...

AssA
01 травня 2019, 18:11

По-моєму, чого добивається путін, уже всім зрозуміло. Задумайтеся, люди!

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено