Рубрика: Суспільство

28 квітня

Вчені знайшли 200 тисяч різних груп вірусів у світовому океані

foto

Експерти досліджували більш як 80 точок по всьому світу, від поверхні до глибини в 4 км, і від Північного до Південного полюсів.

Вчені проаналізували світовий океан в 80 різних точках по всій планеті і виявили близько 200 тисяч видів вірусів, пише BBC.

З 2009-го по 2013-й вчені збирали проби з різних точок у світовому океані.

Експерти досліджували більш як 80 точок по всьому світу, від поверхні до глибини в 4 км, і від Північного до Південного полюсів. Більшість зі знайдених вірусів не є небезпечними для людини, але можуть завдати шкоди морським тваринам, зокрема китам і ракоподібним.

Згідно з результатами дослідження, кількість вірусів в океані в 12 разів перевищує попередні оцінки вчених. Незвичайним також стало те, що багато видів вірусів знаходяться в Північному Льодовитому океані. Раніше вважалося, що найбільша кількість вірусів концентрується поблизу екватора.

"Коли ми досліджували гени вірусів у кожній з місцевостей, ми виявили докази генетичної адаптації до різних зон океану", - говорить дослідник з Льовенського католицького університету в Бельгії Енн Грегорі.

За матеріалами: Кореспондент


28 квітня 2019, 10:56
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Поліція Закарпаття розшукує безвісти зниклу неповнолітню

ООН визнала право кліматичних біженців на притулок

Чверть закарпатців ще не уклала декларації із сімейними лікарями

Названа найстаріша кав'ярня Європи

За одинадцять місяців 2019 року населення Закарпатської області скоротилося на 2535 осіб

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину