Рубрика: Надзвичайне

25 квітня

Чоловік помер від сказу після укусу собаки

foto

За медичною допомогою через укус потерпілий не звертався, про загибель собаки в службу ветеринарної медицини не повідомив.

Житель Кіровоградської області, якому після укусу собаки за нижню губу було встановлено діагноз "сказ", помер в лікарні. Про це йдеться в звіті, який оприлюднив Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я.

За даними епідрозслідування встановлено, що чоловік, 65 років, житель Петровського району Кіровоградської області, який гостював у родичів в місті Жовті Води Дніпропетровської області, захворів 15 квітня 2019 року, коли з'явилися симптоми порушення з боку центральної нервової системи. Вже 17 квітня родичі доставили його до Жовтоводської міської лікарні, де він був госпіталізований у відділення анестезії та інтенсивної терапії з діагнозом "ішемічний інсульт, стовбурові порушення".

"19 квітня 2019 року, після виникнення у потерпілого характерних симптомів і отримання від родичів інформації про факт укусу хворого, йому був встановлений клінічний діагноз "сказ". 19 квітня 2019 року хворого доставили в Петровську ЦРЛ, де, незважаючи на інтенсивні реанімаційні заходи, він помер на наступний день", - йдеться в звіті.

Епідеміологічним розслідуванням встановлено, що 7 березня 2019 року хворого за обличчя - нижню губу - вкусила домашня вівчарка, яка згодом померла і була похована власником. За медичною допомогою через укус потерпілий не звертався, про загибель собаки в службу ветеринарної медицини не повідомив.

В осередку захворювання організовані і проводяться протиепідемічні та протиепізоотичні заходи.


25 квітня 2019, 14:04
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


За минулу добу закарпатські патрульні зафіксували дев’ять ДТП

Мешканець Берегівщини зазнав важких опіків спалюючи сміття

Кількість хворих на смертельний коронавірус у Китаї зросла до 620 людей

У Виноградівському районі горів житловий будинок

У Виноградівському районі горів житловий будинок (ФОТО)

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину