Рубрика: Суспільство

25 квітня

В УТЕК КНТЕУ пройшла акція «У Великодні свята зроби краплиночку добра»

foto

24 квітня, напередодні радісного світлого свята Великодня, в Ужгородському торговельно-економічному коледжу КНТЕУ відбулася виставка-продаж писанок та смаколиків.

Найприємнішим моментом цієї події став майстер-клас студенток І курсу Анни Павлик, Віталії Тирпак та Маріанни Чорей, які у присутності відвідувачів виготовили писанки.
Такого формату захід проводився вперше, але вже схвально сприйнятий як викладачами, так і студентами, які ділилися яскравими враженнями та позитивними емоціями.
Слід відзначити колоритну виставку великодньої атрибутики студентів І курсу спеціальності “Фінанси, банківська справа і страхування” (академнаставник В.Ю.Смочко). 
Тішимося, що нами досягнута найголовніша мета заходу — допомогти дітям-сиротам. Всього вдалося зібрати 1400 гривень, які будуть спрямовані на благочинність.
Пишаємося нашими студентами, які, окрім опанування професії, мають певні захоплення, зберігають традиції і є справді талановитими.
Сподіваємося, що проведення подібних заходів стане для УТЕК КНТЕУ традицією, адже запорукою щасливого майбутнього країни є всебічно розвинена молодь.
Організаторами заходу були Я.В.Барзул (викладач української мови і літератури) та Ю.М. Конкус (завідувач відділення економіки та підприємництва).
Дякуємо всім, хто прийняв активну участь для проведення акції та долучився до благочинності.

Ярослава Барзул, викладач УТЕК КНТЕУ


25 квітня 2019, 12:22
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На кількох вулицях Ужгорода буде обмежено водопостачання

Поліція Закарпаття розшукує безвісти зниклу неповнолітню

ООН визнала право кліматичних біженців на притулок

Чверть закарпатців ще не уклала декларації із сімейними лікарями

Названа найстаріша кав'ярня Європи

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину