Рубрика: Суспільство

24 квітня

Авіасполучення між Ужгородом та Києвом може стати щоденним

foto

Кілька років аеропорт «Ужгород» практично не працював. Увесь цей час урядовці обіцяли вирішити питання відновлення авіасполучення між Ужгородом і Києвом, і тільки у 2019-му, напередодні президентських виборів, ужгородське летовище таки почало приймати регулярні рейси.

Проте, літак зі столиці прилітає лише раз на тиждень, так само відбувається й політ у зворотньому напрямку.  А ще п’ять років тому дістатися Києва можна було кожного дня з понеділка по п’ятницю.

Не в останню чергу у цьому була заслуга тодішнього голови Закарпатської ОДА Олександра Ледиди, який доклав чимало зусиль щоб авіасполучення у той час між Ужгородом та Києвом було регулярним. Саме завдяки тісній співпраці з керівництвом авіакомпанії «Мотор Січ», навіть було реалізовано амбітний проект – запуск авіарейсу «Ужгород-Прага».

Нині ж вже в якості депутата Закарпатської обласної ради Олександр Ледида всіляко сприяє відновленню повноцінної роботи летовища. В ефірі програми «Деталі. На часі» на телеканалі «21 Ужгород» він повідомив, що вже незабаром авіасполучення зі столицею може стати щоденним.

«У мене вже були розмови з керівництвом «Мотор Січ». Працюємо з дирекцією аеропорту «Ужгород», який є комунальним підприємством Закарпатської обласної ради. Попередньо можу сказати, що літати до Ужгорода буде «Як-40», літак, на якому можна дістатися до Києва з 55 хвилин. Триває кропітка робота і, сподіваюся, за два тижні вже будемо мати її результат», - зазначив О. Ледида.

Дану інформацію нашому виданню підтвердив і директор аеропорту «Ужгород» Руслан Ліс.

«Зараз вирішуємо питання умов, на яких можна буде здійснювати щоденні перельоти. Нам вже надійшла відповідна угода від «Мотор Січ», вона вивчається. Будемо виносити відповідну пропозицію на розгляд депутатів обласної ради і, думаю, що у травні повинні вирішити це питання», - повідомив директор аеропорту.


24 квітня 2019, 20:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Навчання одного школяра в Україні коштує у середньому 23 тисячі гривень

Ходунки инвалидные: виды и особенности выбора

Середня заробітна плата у травні на Закарпатті становила 9160 гривень

На Закарпатті поблизу кордону виявили сигарети та гумовий човен

Заощадження українців скоротилися на 61 мільярд

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину