Рубрика: Суспільство

23 квітня

Поліцейські Закарпаття взяли участь в ярмарку кар’єри в Ужгороді (фото)

foto

В Ужгородському міському центрі зайнятості відбувся ярмарок кар’єри, в якому взяли участь працівники поліції Закарпатської області.

Сьогодні, 24 квітня, правоохоронці завітали на ярмарок вакансій, який проходив в обласному центрі. Там працівники сектору відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП України в Закарпатській області ознайомили усіх бажаючих з тонкощами роботи в поліції, вимогами до кандидатів та умовами проходження відбору. 

Під час спілкування з відвідувачами ярмарку працівники сектору відбору наголосили на тому, що професія поліцейського завжди була і є престижною, адже головним  завданням правоохоронців є охороняти та захищати права кожної людини, а також інтереси суспільства і держави.

Усі бажаючі отримали буклети та візитівки для того, щоб надалі, у разі потреби, отримати вичерпну інформацію щодо роботи у поліції краю.

Крім того, у роботі ярмарку взяли участь працівники кінологічної центру та інспектори-криміналісти області. Відвідувачі могли дізнатися цікаву інформацію про роботу поліцейських цих підрозділів, сфотографуватися зі службовими собаками та отримати власні відбитки пальців на пам'ять.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області


23 квітня 2019, 16:02
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Громадяни Афганістану мали намір нелегально дістатися Європейського Союзу

Чотири області, зокрема і Закарпатська, залишилися без керівників поліції

Мукачівського наркоторгівця засуджено до 6 років і 6 місяців позбавлення волі

Скільки закарпатських родин отримали у липні субсидії?

У черзі на ПП «Тиса» стоїть півтори сотні автомобілів

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину