Рубрика: Економіка

23 квітня

План надходжень до держбюджету не виконано на 11%

foto

У першому кварталі поточного року до державного бюджету надійшло на 35 млрд грн менше, ніж планувалося.

План надходжень загального фонду державного бюджету в першому кварталі 2019 року не виконано на 35 млрд грн, або 10,8%. Про це повідомив Голова Рахункової палати Валерій Пацкан, передає в понеділок, 22 квітня, УНН.
 
Причиною невиконання плану повною мірою стали недонадходження в запланованих обсягах доходів, коштів від державних запозичень, приватизації державного майна та повернення кредитів.
 
За словами Пацкана, державний бюджет виконувався в умовах уповільнення зростання економіки. Реальний ВВП у січні-лютому, за оцінкою фахівців Рахункової палати, виріс на 1,6%.
 
Пацкан також зазначив, що збереження наявних економічних тенденцій створює додаткові ризики виконання доходів держбюджету.
 
Відзначається також, що план доходів загального фонду на січень-березень цього року не виконано на 16 млрд грн, або 8%. Найбільше невиконання планового показника податку на додану вартість із ввезених на територію України товарів - на 9 млрд грн, або 12%, зумовлено, зокрема, більш низькими темпами зростання імпорту (7,5% у січні-лютому), ніж прогнозується на цей рік (9,1%), і відсутністю девальвації середнього курсу гривні до долара США (прогноз на рік - 2,5%).

23 квітня 2019, 9:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Якою буде ціна газу на початку 2020 року?

Майже 875 мільйонів гривень боргують закарпатці за спожитий газ

Понад 4 млрд грн ЄСВ спрямували на соціальні потреби мешканці Закарпаття

В Закарпатській області зросли об’єми житлового будівництва

Кабмін зафіксував ціну на газ для населення

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину