Рубрика: Політика

21 квітня

Порошенко визнав поразку і привітає Зеленського

foto

Кандидат у президенти Петро Порошенко сказав, що подзвонить своєму опоненту Володимиру Зеленському, щоб привітати його після оголошення результатів національного екзит-полу, за результатами якого Зеленський переміг Порошенка.

Про це він заявив 21 квітня після закриття виборчих дільниць.

"Ніколи не здавайся, чую я і зараз, коли бачу ці результати екзит-полів, а вони очевидні і дають підстави подзвонити зараз моєму опоненту і привітати його", - сказав Порошенко.

За його словами, він зробить, як в цивілізованих європейських демократичних країнах, бо "завтра настане 22 квітня і нам треба об'єднатися і боронити Україну".

 

"Вже наступного місяця я залишу пост глави держави, так вирішила більшість українців, і я сприймаю це рішення", - додав він.

 
 
 

Порошенко звернувся до своєї команди, України та закликав "ніколи не здаватися".

"Ніколи. Ніколи. Ніколи. Ніколи не здавайся, якщо це не суперечить честі і здоровому глузду, саме цими словами Вінстона Черчелля я завжди керувався", - звернувся Порошенко.

"Ніколи не здавайся, чув я в 2014 році, коли отримав від Януковича пограбовану країну. Країну, на яку сунула путінська орда, коли закордонні лідери дзвонили не привітати, а висловити співчуття. Казали, що жодна країна світу не стоїть і не стояла перед такими викликами. Тоді охочих стати президентом було набагато менше", - додав Порошенко.

"Ніколи не здавайся чув я, коли ухвалював рішення ще раз кандидувати в президенти 2019, і ясно ж було на скільки запеклою буде боротьба", - сказав президент.

Порошенка в залі зустріли довгими оплесками.

Тим часом, команда Зеленського святкує після оголошення результатів екзит-полів, а сам Зеленський заявив, що "все можливо" і він не підведе українців.

 

Нагадаємо:

  • 21 квітня в Україні обирають нового президента. До другого туру виборів пройшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко.
  • Виборчі дільниці закрилися о 20.00. 
  • За результатами національного екзит-полу станом на 18.00 Володимир Зеленський (73,2%) випереджає Порошенка (25,3%) у другому турі майже на 50 відсоткових пункти.

 

Альона Мазуренко, УП

21 квітня 2019, 21:03
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Угорщина не просила Росію про допомогу - МЗС

Поліція розшукує грабіжників, котрі відібрали сумку з грошима від мукачівки

МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини через заяву щодо автономії Закарпаття

Газпром погрожує припинити постачання газу в напрямку України у разі відсутності нового транзитного контракту - ЗМІ

Рейтинг Зеленського прискорив падіння - опитування

їїїїїїїї...

Олександр.
22 квітня 2019, 10:16

Це тільки початок.Після злочину наступить і покарання.Особливо це відноситься до всіх начальників правлячоі ланки не дивлячи на заслуги і рангу.Можете спокійно пакувати своі речі на виход.Свадьба в Малиновці закінчились і пагони прийдеться міняти на штани сірого кольору.

Прокоментуй новину