Рубрика: Суспільство

19 квітня

Заробітчани їдуть додому на Великдень: на кордонах утворилися довгі черги

foto

На митному посту Ягодин накопичилося близько півтисячі автомобілів, а в Мукачівському напрямку - близько сотні.

На кордоні України з Польщею на митному посту Ягодин накопичилося близько півтисячі автомобілів, повідомив Корреспондент.net очевидець. 

"Тільки одні фури вишикувалися в чергу кілометрів сім. Українці масово повертаються додому на Великдень. А на вокзалі у Варшаві взагалі одні українці - автобуси відправлятимуться до Києва, Полтави, Кропивницького, Рівного", - розповів очевидець. 

Відзначимо, що згідно з інформацією Мукачівського прикордонного загону, за основними пунктами пропуску також спостерігаються черги на в'їзд у країну: Лужники - 40 автомобілів, Вилок - 35, Косино - 10, Дзвінкове - 30.

А ось на Солотвині і Дьяковому черг практично немає. Що стосується Чопського загону, то там відзначили, що на кордоні зі Словаччиною черг на виїзд немає. Така ж ситуація і з КПП Тиса угорської сторони. 

У прикордонних загонах відзначають, що це прогнозоване збільшення автомобілів через Великдень, і вони готові до збільшення потоку машин як на в'їзд, так і на виїзд.


19 квітня 2019, 16:15
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські рятувальники разом із іншими службами життєзабезпечення готуються запобігати надзвичайним ситуаціям осінньо-зимового періоду

Учні з особливими потребами зможуть навчатись довше

Центр надання адміністративних послуг Ужгородської міської ради інформує про графік роботи

5 ДТП трапилось на Закарпатті

Вийшла з ладу база даних митниці на ділянці українсько-угорського кордону

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину