Рубрика: Суспільство

19 квітня

На Іршавщині дільничні зустрілись зі школярами (фото)

foto

Старші дільничні офіцери Іршавського відділення поліції капітан Олеся Семак та майор Василь Левдар провели профілактичні бесіди зі школярами Чорнопотіцької загальноосвітньої школи

Розмова з учнями школи села Чорний Потік Іршавського району стосувалася відвідування школи, поведінки під час навчального процесу. Також говорили про булінг. 

Дільничні офіцери поліції розповіли дітям про найпоширеніші види злочинів, які вчиняються на території району. За що найчастіше притягають до відповідальності підлітків. 

Також нагадали дітям про заборону вживання алкогольних напоїв та куріння. 

Далі правоохоронці відповіли на численні запитання дітей щодо службової діяльності. Ознайомили старшокласників з умовами вступу в навчальні заклади системи МВС.

На завершення зустрічі дільничні Олеся Семак та Василь Левдар подякували учням за увагу та зазначили, що у разі виникнення будь-яких питань вони завжди можуть звернутись за допомогою до працівників Іршавського відділення поліції.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області     

 

19 квітня 2019, 11:55
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатські митники влучили 174 кг шоколаду (ФОТО)

У Мукачеві прокуратура зареєструвала провадження за фактом виготовлення і розповсюдження відео, що ймовірно, пропагує культ насильства і жорстокості

Изучаем французский: книги, которые стоит прочитать начинающим

У передмісті Ужгорода буде обмежено водопостачання

WhatsApp з 31 грудня перестане працювати на мільйонах пристроїв

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину