Рубрика: Надзвичайне

18 квітня

На Перечинщині у лісі спалахнула пожежа

foto

15 квітня на території лісового фонду ДП «Перечинський лісгосп» Порошківське лісництво квартал 24 виділ 23 урочище Шеповець спільними зусиллями лісівників, місцевих жителів та працівників ДСНС було успішно локалізовано загорання лісової підстилки. Площа загорання в межах лісового фонду становить 0,3 га.

Пожежа в лісі виникла через займання сухої трави та чагарників на сільськогосподарських землях, котрі межують із лісовими масивами. Щоб пожежа не поширилась на великі площі лісових земель, лісівники, пожежники та місцеві жителі гасили вогонь на землях сільської ради. Площа згорання на котрих становить приблизно 2,5 га. До гасіння пожежі на полях було залучено пожежний автомобіль, інформує ДП "Перечинське лісове господарство".

Через сильні порви вітру пожежа поширювалась досить стрімко, але завдяки оперативності людей, які проводили гасіння пожежі, вдалось уникнути катастрофічних наслідків, котрі пожежа може завдати лісу та її мешканцям, а як наслідок і людині.

Лісова охорона ДП «Перечинський лісгосп» вкотре закликає людей дотримуватись правил пожежної безпеки в лісі та на прилеглих територіях. Адже через ваші необдумані дії зазнає шкоди або навіть гине флора і фауна нашого краю.


18 квітня 2019, 9:58
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У Черкаській області зіткнулися легковик і маршрутка

Моторошна ДТП у Мукачеві: на місці працює швидка

У Польщі на переїзді загинула мати з дітьми

В Карпатах туристам потрібна була допомога

У Польщі дві доби рятують застряглих у найбільшій печері людей

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину