Рубрика: Політика

17 квітня

Європол заявив про загрозу мафії для безпеки ЄС

foto

Однією з характерних рис нових організованих злочинних угруповань стало збільшення рівня насильства, відзначають правоохоронці.

Організовані злочинні угруповання становлять найбільшу загрозу безпеці Євросоюзу, випереджаючи тероризм і міграцію. Про це в середу, 17 квітня, повідомляє Європейська правда з посиланням представників Європолу.
 
За даними правоохоронців, найбільшими гравцями у злочинному світі є італійські мафіозні угруповання, албанські і східноєвропейські групи, а також мотоциклетні банди.
 
 
Але азіатські, африканські й американські групи також брали активну участь в організованому злочинному бізнесі в Європі, який оцінюється в 110 млрд євро на рік, і все частіше вони співпрацюють один з одним.
 
"Наразі організована злочинність становить найбільший ризик для внутрішньої безпеки ЄС... Ми повинні разом діяти на міжнародному рівні, так як організовані злочинні угруповання вже роблять це", - заявив глава Європейського центру з питань організованої злочинності Європолу Ярі Люкка.
 
Глава італійського управління боротьби з мафією Джузеппе Говернале зазначив, що сицилійська Коза Ностра, калабрийська Ндрангета і неаполітанська Каморра, як і раніше, - найбільші мафіозні клани.
 
Поліцейські також відзначають, що однією з характерних рис нових організованих злочинних угруповань стало збільшення рівня насильства.
 
У Швеції, зокрема, спостерігається безпрецедентний сплеск насильства, схожий на "форму військових дій низької інтенсивності", заявив високопоставлений співробітник шведської поліції.
 
За перші три місяці 2019 року в 67 перестрілках загинули 12 осіб. "Швеція ніколи раніше не бачила таких цифр", - сказав він.

17 квітня 2019, 16:50
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


4 нові випадки коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді

На в’їзді до села Ворочево на Перечинщині встановили пропускний пункт

У 341 ужгородця підтверджено COVID-19

На базі депутатської групи "За майбутнє" створено нову однойменну партію

В Заккарпатській області проживає 1 253 028 осіб - Держстат

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину