Рубрика: Економіка

17 квітня

«Укрпошта» з травня підвищує тарифи на популярні послуги

foto

Укрпошта” з 1 травня 2019 року підвищить тарифи для двох видів міжнародних поштових відправлень – “дрібний пакет” і “мішок М”.

“Укрпошта” з 1 травня 2019 року підвищить тарифи для двох видів міжнародних поштових відправлень – “дрібний пакет” і “мішок М”. Про це повідомляють у прес-службі компанії.

В “Укрпошті” також додали, що клієнти можуть заощадити на доставці, бо в компанії діє накопичувальна система знижок. При оформленні відправлень через API, особистий кабінет на сайті компанії “Укрпошта” або через мобільний додаток передбачені знижки до 20%.

Тарифи на інші види міжнародних відправлень, зокрема рекомендованих листів і бандеролей, залишаться без змін.

“Укрпошта” також пропонує спеціальні тарифи на доставку e-commerce відправлень для доставки в Азербайджан, Казахстан, Молдову, Грузію, Білорусь, Литву, Латвію і Узбекистан. В залежності від країни тарифи становлять на 30-60% нижче стандартної вартості доставки відправлень.

Як повідомлялося, з 1 квітня “Укрпошта” почала підвищувати зарплати працівникам сільських відділень, які мають посадовий оклад менше за мінімальну зарплату з розрахунку на повну зайнятість. Другий етап підвищень розпочнеться 1 липня.


17 квітня 2019, 16:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На продаж виставили активи банків-банкрутів на 15,42 млрд грн

Негативне сальдо зовнішньої торгівлі України виросло на 27%

Курс валют на сьогодні

Невицьке, Гута, Оноківці, Оріховиця та Кам’яниця: на Ужгородщині мають намір створити ОТГ

Світовий банк: Зростання економіки України є стриманим і нестійким

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину