Рубрика: Політика

16 квітня

Суд зобов'язав НАБУ відкрити справу на Парубія

foto

Бюро зобов'язали розслідувати перевищення службових повноважень спікера Ради і нецільове використання бюджетних коштів.

Солом'янський райсуд Києва зобов'язав Національне антикорупційне бюро почати кримінальну справу проти голови Верховної Ради Андрія Парубія. Дана постанова була оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень, пише Кореспондент

Як повідомляється, 22 лютого позивач передав в НАБУ заяву про вчинення Парубієм правопорушень, передбачених ст. 210 КК України - Нецільове використання бюджетних коштів, здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їхнім перевищенням, і ст. 364 КК України - перевищення службових повноважень.

Дані відомості були детективами НАБУ отримані, однак не внесені в ЄРДР. Позивач звернувся до суду зі скаргою на співробітників бюро і з вимогою зобов'язати їх почати розслідування.

"Заслухавши пояснення учасників провадження, дослідивши матеріали скарги, слідчий суддя вважає, що скарга підлягає задоволенню", - вказується в постанові суду від 2 квітня 2019 року.

"Зобов'язати посадову особу Національного антикорупційного бюро України, до компетенції якої входить внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань, не пізніше 24 годин після отримання копії постанови, внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальні правопорушення, зазначені у заяві від 22.02.2019 року", - йдеться в документі.

Зазначимо, це вже не перша справа на Парубія. Раніше окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом нардепа Віктора Вовка. Позивач просить визнати протиправною "бездіяльність Парубія, оскільки він не вносить кандидатуру на посаду керівника Апарату Ради і не пропонує парламенту прийняти відповідне рішення".


16 квітня 2019, 11:17
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Меркель покликала до Німеччини заробітчан

Брекзіту бути: партія Джонсона перемагає на виборах

На Виноградівщині викрито склад із контрафактними цигарками

«Венеціанка» розкритикувала закон України про мову

Венеціанська комісія: Росія може бути в ПАРЄ попри анексію, але санкції мають грунт

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину