Рубрика: Політика

13 квітня

У переможця виборів будуть формальні підстави розпустити Верховну Раду - ЗМІ

foto

У переможця виборів-2019 будуть формальні підстави припинити повноваження Верховної Ради відразу після прийняття присяги, якщо він буде спиратися на рішення Окружного адміністративного суду Києва.

Про це йдеться у статті Сергія Рахманіна для ZN.ua "Дострокові парламентські вибори - міфи і реалії".

6 березня суд ухвалив вимогу до Верховної Ради підтвердити інформацію станом на 28 лютого 2019 року про наявність коаліції, вимагаючи надати відомості про її персональний склад.

Суд ухвалив відповідне рішення за позовом Андрія Деркача щодо зобов'язання координаторів коаліції внести прем'єр-міністру пропозиції щодо кандидатури міністра охорони здоров'я.

"Суд зобов'язав подати необхідні документи (або письмові пояснення неможливості надання суду витребуваних доказів) до 12 березня - тобто ще місяць тому. За нашою інформацією, документи надані не були, пояснення - теж", - йдеться у статті.

Якщо документи суду не будуть надані, у суду буде привід встановити, що коаліція відсутня як мінімум з 28 лютого 2019 року і 30 днів, відведених на формування нової, завершилися ще наприкінці березня.

"Отже, у переможця президентських виборів, якщо він обіпреться на рішення Окружного адмінсуду, з'являться формальні підстави припинити повноваження ВР відразу після прийняття присяги", - пише автор матеріалу. 


13 квітня 2019, 14:19
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Українець позбувся газового пістолету на митному посту «Тиса»

На Закарпатті партія «ЗА МАЙБУТНЄ» затвердила кандидатів на місцеві вибори

На Закарпатті понад дві тисячі людей змінили свою виборчу адресу

Поліцейські Закарпаття задокументували за добу 7 нетверезих водіїв

Жіночий рух "За Майбутнє" на Закарпатті зібрав однодумців

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину