Рубрика: Політика

11 квітня

З'явилися перші рейтинги кандидатів перед другим туром

foto

За кандидата у президенти і шоумена Володимира Зеленського у другому турі виборів готові проголосувати 71,4% виборців, за діючого президента Петра Порошенка 28,6 % опитаних українців.

Про це свідчать результати опитувань, проведені Соціологічною групою "Рейтинг", пише Українська правда

За словами заступника директора "Рейтингу" Любомира Мисіва, якщо відняти тих виборців, які не визначилися і не будуть голосувати і змоделювати результати виборів, то найбільше голосів набирає Зеленський.

"Якби прийшли всі виборці проголосувати, то результат був би такий - 71,4% проголосували би за Володимира Зеленського і 28,6% - за Порошенка.", - заявив Мисів.

 

Зазначається, що, відповідаючи на питання: "За кого з цих кандидатів ви голосуватимете у другому турі виборів президента?", то 51% респондентів відповіли, що проголосують за Зеленського, а 21% - за Порошенка, 18% не визначилися і 10% сказали, що не будуть брати участь у голосуванні.

"Якщо поглянути на динаміку цієї електоральної пари, то ми бачимо, що електоральний показник Володимира Зеленського постійно зростає, а рейтинг діючого президента Петра Порошенка по суті залишається незмінним і фіксується на рівні 20%", - сказав Мисів.

За його словами, Зеленський лідирує у всіх вікових групах, навіть у найстаршій, щодо регіональних особливостей, то він додав, що найбільше за екс-шоумена планують голосувати на Сході та Півдні, а також він перемагає у Центрі і конкурує з Порошенком у західній Україні.


11 квітня 2019, 11:44
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Гройсман вирішив не випробовувати долю

Президент заявив про розпуск Верховної Ради

Зеленський попросив Верховну Раді нарешті скасувати недоторканість

Зеленський склав присягу Президента України

Урядова криза в Австрії: президент підтримав позачергові вибори

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину