Рубрика: Суспільство

10 квітня

У Перечині жінка неналежно виконує батьківські обов’язки. У неї можуть забрати дітей

foto

На території Перечинської ОТГ проживає сім`я, де виховується п`ятеро малолітніх дітей. Мати неналежно виконує батьківські обов`язки: діти не доглянуті, в середині помешкання брудно, відсутні продукти харчування та засоби гігієни, будинок не опалюється.

Найстарша дитина не систематично відвідує навчальний заклад, двоє молодших дітей не відвідують дошкільний навчальний заклад з 2018 року.

З матір`ю дітей неодноразово проводилися бесіди спеціалістами Перечинського ВОЗ, опікунської ради та представниками поліції про належне виконання нею батьківських обов`язків. Однак, реагування на зауваження уповноважених органів не було, у зв`язку з чим, неодноразово було притягнуто її до адміністративної відповідальності.

Врахувавши вищенаведені факти, опікунською радою при виконавчому комітеті Перечинської міської ради було подано позов до Перечинського районного суду щодо відібрання малолітніх дітей від матері без позбавлення батьківських прав.

Наразі, розгляд справи триває…

До остаточного прийняття рішення Перечинським районним судом, відділом охорони здоров’я було подано клопотання до виконавчого комітету Перечинської міської ради щодо вжиття невідкладних заходів про вилучення дітей з неналежних умов їх перебування та виховання. 28 березня 2019 року, виконавчим комітетом прийнято рішення про вилучення малолітніх дітей та поміщення їх у відповідні заклади на тимчасове перебування.

Перечинська міська рада


10 квітня 2019, 17:10
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгородські патрульні допомогли зляканій тварині повернутися до лісу

Жіночі туфлі - як підібрати ідеальний варіант на підборах

Міністерство освіти рекомендує перевести учнів старшої та середньої школи на дистанційку

МОЗ проведе аудит лікарень, які «не можуть» платити ринкові зарплати медикам

В Україні принаймні одне щеплення від COVID-19 отримали 49% дорослого населення

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено