Рубрика: Суспільство

10 квітня

У Перечині жінка неналежно виконує батьківські обов’язки. У неї можуть забрати дітей

foto

На території Перечинської ОТГ проживає сім`я, де виховується п`ятеро малолітніх дітей. Мати неналежно виконує батьківські обов`язки: діти не доглянуті, в середині помешкання брудно, відсутні продукти харчування та засоби гігієни, будинок не опалюється.

Найстарша дитина не систематично відвідує навчальний заклад, двоє молодших дітей не відвідують дошкільний навчальний заклад з 2018 року.

З матір`ю дітей неодноразово проводилися бесіди спеціалістами Перечинського ВОЗ, опікунської ради та представниками поліції про належне виконання нею батьківських обов`язків. Однак, реагування на зауваження уповноважених органів не було, у зв`язку з чим, неодноразово було притягнуто її до адміністративної відповідальності.

Врахувавши вищенаведені факти, опікунською радою при виконавчому комітеті Перечинської міської ради було подано позов до Перечинського районного суду щодо відібрання малолітніх дітей від матері без позбавлення батьківських прав.

Наразі, розгляд справи триває…

До остаточного прийняття рішення Перечинським районним судом, відділом охорони здоров’я було подано клопотання до виконавчого комітету Перечинської міської ради щодо вжиття невідкладних заходів про вилучення дітей з неналежних умов їх перебування та виховання. 28 березня 2019 року, виконавчим комітетом прийнято рішення про вилучення малолітніх дітей та поміщення їх у відповідні заклади на тимчасове перебування.

Перечинська міська рада


10 квітня 2019, 17:10
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


COVID в Україні: два дні поспіль більше тих, хто вилікувався, ніж хворих

Лише один новий випадок коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді

Чехія відкрила кордони з Австрією та Німеччиною

На Закарпатті не послаблюватимуть карантин

Стало відомо, як працюватимуть дитсадки на карантині

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину