Рубрика: Політика

10 квітня

В Угорщині не бачать перспектив співпраці з Порошенком

foto

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що у стосунках з Україною «наразі немає жодної надії на прогрес з нинішньою адміністрацією».

Таким чином він засудив українську владу за те, що не дозволили Хунору Келемену, лідеру партії етнічних угорців Румунії, у суботу приїхати в Україну, в Ужгород, для святкування 30-річчя заснування Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), і називав це "провокацією", пише Мукачево.net.

Нагадаємо, Голова Демократичного союзу угорців Румунії Хунор Келемен намагався в’їхати в Україну по румунському дипломатичному паспорту, однак його в країну не впустили, а також офіційно заборонили в’їзд до України до жовтня 2020 року.

— Цей крок є провокацією проти угорців і румунів, що не є випадковістю, адже саме уряди Румунії та Угорщини найбільш твердо виступили у інтересах захисту національних меншин в Україні, - заявив Сійярто.

Також Сійярто висловив надію, що після завершення президентських виборів в Україні "проукраїнська влада" Угорщини нарешті зустрінеться з "проугорською адміністрацією", що з'явиться у її північно-східному сусіда.


10 квітня 2019, 14:12
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


На Ужгородщині ліквідували прорив дамби, що стався 24 травня (ФОТО)

Міжнародний трибунал зобов’язав Росію звільнити українських моряків

МЗС вірить у вигідну домовленість між Зеленським та Орбаном

Вибори в Європарламент: проєвропейські партії перемогли популістів у Нідерландах – екзит-пол

У ЄС заявили про необхідність обмежити функції СБУ

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину