Рубрика: Політика

10 квітня

В Угорщині не бачать перспектив співпраці з Порошенком

foto

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що у стосунках з Україною «наразі немає жодної надії на прогрес з нинішньою адміністрацією».

Таким чином він засудив українську владу за те, що не дозволили Хунору Келемену, лідеру партії етнічних угорців Румунії, у суботу приїхати в Україну, в Ужгород, для святкування 30-річчя заснування Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), і називав це "провокацією", пише Мукачево.net.

Нагадаємо, Голова Демократичного союзу угорців Румунії Хунор Келемен намагався в’їхати в Україну по румунському дипломатичному паспорту, однак його в країну не впустили, а також офіційно заборонили в’їзд до України до жовтня 2020 року.

— Цей крок є провокацією проти угорців і румунів, що не є випадковістю, адже саме уряди Румунії та Угорщини найбільш твердо виступили у інтересах захисту національних меншин в Україні, - заявив Сійярто.

Також Сійярто висловив надію, що після завершення президентських виборів в Україні "проукраїнська влада" Угорщини нарешті зустрінеться з "проугорською адміністрацією", що з'явиться у її північно-східному сусіда.


10 квітня 2019, 14:12
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Економіка Німеччини скоротилася. Аналітики вважають, що країна рухається до рецесії - The Economist

Прем’єр Британії попросив ЄС переглянути угоду про Brexit

Прем'єр Угорщини Орбан назвав єдність Європи "незавершеною"

Президент закликав Ізраїль визнати Голодомор геноцидом українського народу

Прогноз погоди на сьогодні

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину