Рубрика: Кримінал

10 квітня

На Іршавщині незаконно було відчужено земельну ділянку

foto

Хустським районним судом задоволено позовну заяву Хустської місцевої прокуратури, пред’явленої в інтересах держави в особі Закарпатської ОДА про визнання наказів Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області недійсними та витребування земельної ділянки, яка надана для розміщення стрілкового тиру, із чужого незаконного володіння.

Як повідомив заступник керівника Хустської місцевої прокуратури Петро Бобинич, в ході вивчення законодавства про розпорядження органами державної виконавчої влади землями державної власності, виявлено незаконне надання земельної ділянки несільськогосподарського призначення, місцевому мешканцю у приватну власність, інформує прес-служба прокуратури Закарпатської  області.

Вказана земельна ділянка площею 0,45 га, з розміщеною на ній будівлею діючого стрілкового тиру, тривалий час перебувала в постійному користуванні місцевих правоохоронців.

Прокурором в суді доведено, що рішенням ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області всупереч вимог Земельного кодексу України, прийнято рішення про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельної ділянки без зміни цільового призначення.

Відтак, суддя врахувавши доводи прокурора виніс мотивоване рішення про задоволення позовної заяви Хустської місцевої прокуратури, витребувавши, таким чином, земельну ділянку вартістю майже 500 тис грн із чужого незаконного володіння та повернувши її державі.

 


10 квітня 2019, 13:07
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Мешканець Дніпропетровської області прямував до Словаччини "під кайфом"?

Справа Мужіївського золоторудника: до 8 років засуджено колишнього арбітражного керуючого та керівника приватних підприємств

У Мукачеві затримали розшукуваного за грабіж закарпатця

У Мукачеві з майстерні викрали електроінструменти

Прокуратура через суд вимагає повернути державі землі водного фонду на Хустщині

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено