Рубрика: Суспільство

09 квітня

Закарпатські рятувальники підбили підсумки своєї діяльності за перший квартал 2019 року

foto

Одна надзвичайна ситуація природного характеру місцевого рівня, 924 пожежі та 126 надзвичайних подій, - саме така їх кількість зареєстрована закарпатськими рятувальниками.

Дану статистику проаналізували на підсумковій нараді підрозділів оперативно-рятувальної служи Закарпатської області за перший квартал 2019 року, під головуванням керівника – Романа Гудака.

Окрім гасіння пожеж, працівники ДСНС області  також ліквідовували наслідки дорожньо-транспортних пригод, вилучали та знищували вибухонебезпечні предмети, проводили демеркуризацію приміщень, ліквідовували наслідки підтоплень дворогосподарств та падіння дерев, а також проводили пошуково-рятувальні роботи у горах тощо. 

На нараді також йшлося про збільшення кількості пожеж у порівнянні з минулим роком. Так, станом на 01 квітня 2019 року на території області зареєстровано 984 пожежі, позаяк впродовж аналогічного періоду 2018 року їхня кількість складала 363 випадки. Як зазначають рятувальники, збільшенню кількості пожеж сприяло масове спалювання сухої рослинності громадянами. Із 984 пожеж -  670 виникло в екосистемах області. Також  впродовж зазначеного періоду було зареєстровано 17 випадків загибелі людей у вогні, ще 15 чоловік отримали різного ступеню важкості опікові травми.

Підсумовуючи, особлива увага присутніх акцентувалася на вжитті дієвих заходів щодо попередження  пожеж та загибелі й травмування людей на них впродовж весняно-літнього періоду, а також наголошувалося на постійній готовності сил та засобів пожежно-рятувальних підрозділів області до дій за призначенням.

Також серед пріоритетних завдань на другий квартал  визначено: забезпечення безпеки громадян під час проведення другого туру виборів Президента України та Великодніх свят, а також попередження нещасних випадків на водних об’єктах та запобігання пожежам в екосистемах краю.

DSC_0321.JPG   DSC_0308.JPG

DSC_0298.JPGDSC_0282.JPG

У ДСНС України у Закарпатській області


09 квітня 2019, 17:24
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ужгородські патрульні допомогли зляканій тварині повернутися до лісу

Жіночі туфлі - як підібрати ідеальний варіант на підборах

Міністерство освіти рекомендує перевести учнів старшої та середньої школи на дистанційку

МОЗ проведе аудит лікарень, які «не можуть» платити ринкові зарплати медикам

В Україні принаймні одне щеплення від COVID-19 отримали 49% дорослого населення

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено