Рубрика: Анонси

08 квітня

Відомі львівські музиканти подарують ужгородцям «PROMENADE & LOST TANGO»

foto

У Закарпатській обласній філармонії триває VII Міжнародний фестиваль «Музика без кордонів».

Третім учасником фесту став вокальний гурт «AcapellArt» із Угорщини (м.Ніредьгаза), який неабияк порадував цієї неділі наших меломанів своєю самобутньою творчістю. Цей чоловічий секстет вперше відвідав Ужгород, а представлена ним програма, до якої ввійшли твори різних епох і стилів, була здатна задовольнити широке коло слухачів.
А 10 квітня на головній сцені нашого краю  знову виступлять гості зі Львова. Цього разу на нас чекає програма з романтичною назвою «Promenade & Lost Tango». Йдеться про твори А.Пярта, А.Шнітке, А.П’яццоли, М.Скорика, Н.Мільштейна, А.Сопіги у виконанні віртуозних виконавців, імена яких вже добре відомі далеко за межами України. 
Зокрема, це Назарій Пилатюк – скрипаль, педагог, заслужений артист України, доцент мистецтвознавства України, лауреат багатьох міжнародних конкурсів. Веде насичену концертно-гастрольну діяльність в Україні, Польщі, Австрії, Німеччині, Угорщині, Швеції, Фінляндії, США. Співпрацює з провідними музикантами і диригентами України та закордоння. 
Петро Довгань – піаніст та педагог, доцент кафедри спеціального фортепіано Львівської національної музичної академії ім.М.Лисенка, кандидат мистецтвознавства, лауреат міжнародних конкурсів. Як соліст та ансамбліст є учасником багатьох міжнародних фестивалів в Україні та за її межами. Виступав на сценах Польщі, Німеччини, Швейцарії, Угорщини, Норвегії, Росії. Співпрацював з диригентами В.Плоскіною, І.Юзюком, Р.Филипчуком, Г.Матесом, Я.Колессою, І.Пилатюком та ін. 
І третій учасник цього тандему – гітарист, композитор, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Антон Сопіга. Виступав з багатьма міжнародними колективами, ансамблями, оркестрами. Брав участь у міжнародних фестивалях Польщі, Німеччини, Голландії, Іспанії, ОАЕ. Співпрацює з відомими українськими й світовими інструменталістами, вокалістами, діджеями. 
Програму «Promenade & Lost Tango» цього інструментального тріо вже вподобали в кількох містах України. Гадаємо, вона неабияк прикрасить і наш фестиваль.

Ведуча – музикознавець Наталія Піцур.

Початок о 18.30. Тож долучайтеся до «Музики без кордонів»! 

 Підготувала Таїсія Грись

 


08 квітня 2019, 12:20
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Закарпатський муздрамтеатр покаже у суботу турецькі пристрасті

У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту відкриється міжнародна виставка ляльок

Закарпатський народний хор запрошує на святкову програму «Калап долу!»

Закарпатський муздрамтеатр підготував третю прем’єру в цьому сезоні

12 грудня Закарпатський муздрамтеатр відсвяткує поважний ювілей

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено