Рубрика: Суспільство

08 квітня

Австрія подовжить контроль на кордоні

foto

Через велику кількість мігрантів та загрозу тероризму Австрія хоче продовжити щонайменше до листопада 2019 року перевірки на кордонах з Угорщиною та Словенією. Німеччина поки не прийняла рішення щодо контролю.

Австрія хоче подовжити прикордонний контроль з Угорщиною та Словенією, запроваджений три з половиною роки тому, щонайменше до листопада 2019 року. Міністр внутрішніх справ країни Герберт Кікль (Herbert Kickl) проінформував про це Європейську комісію, повідомила в неділю, 7 квітня, австрійська агенція APA.

До сих пір залишається занадто багато нелегальних мігрантів та "прихована загроза тероризму", - написав міністр у листі до Єврокомісії. Термін дії прикордонного контролю в Австрії спливає 11 травня.

Німеччина поки перевіряє, чи є необхідність у подовженні прикордонного контролю, повідомив представник міністерства внутрішніх справ, передає агенція dpa. Європейський Союз має бути повідомлений про рішення мінімум за чотири тижні, втім очікується, що воно буде прийнято найближчим часом. Нагадаємо, що ФРН з осені 2015 року контролює кордон з Австрією.

У Шенгенській зоні, яка включає 22 країни Євросоюзу та чотири сусідні країни, не передбачені прикордонні перевірки. Австрія, Німеччина та інші країни запровадили прикордонний контроль у 2015 році після того, як до Західної Європи балканським маршрутом почали прибувати десятки тисяч мігрантів. В 2018 році Європейська комісія закликала до припинення прикордонного контролю всередині Європейського Союзу.

За матеріалами Кореспондент


08 квітня 2019, 9:34
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Впродовж доби поліцейські Закарпаття склали понад 20 адмінматеріалів щодо порушення норм карантину

У Закарпатті виконали понад 3,8 тисячі щеплень дітям

Борги закарпатців за житлово-комунальні послуги

Рятувальники закликають людей занурюватися в ополонку на Водохреще тільки у спеціально відведених місцях

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено