08 квітня

В Ужгороді визначилися переможці цьогорічного Кубку Регіонів АФЛУ

foto

Ужгородський «УЖНЕТ» поступився у фіналі Першої ліги Кубку Регіонів АФЛУ

Протягом трьох днів в Ужгороді змагалися кращі футзальні команди України за Кубка регіонів Аматорської футзальної ліги України.

У неділю спершу відбувся фінальний матч у Першій лізі Кубку Регіонів АФЛУ. Переможцем став клуб «Локомотив» з Лиману (Донецька область). У фіналі другого за силою дивізіону вони впевнено обіграли команду-господаря турніру – ужгородський «УЖНЕТ».

Команда з Донеччини вела весь поєдинок у рахунку, забивши вже на 2 хвилині і логічно довели гру до перемоги – 4:0.

Вітання «Локомотиву» та подяка за гідну гру у Першій лізі «УЖНЕТу».

«УЖНЕТ» - «Локомотив» (Лиман, Донецька обл..) 0:4

Голи: авто гол, 2 (0:1), Руденко, 18 (0:2), Зірка, 27 (0:3), Руденко, 29 (0:4)

Переможцем Кубка Регіонів АФЛУ-2019 стала «Енергія» з Житомира. У вирішальному матчі вони перемогли «Хмельницьких делікатесів».

Гра була надзвичайно напруженою та повністю відповідала своєму статусу. У першому таймі «Енергія» зуміла забити два голи та впевнено контролювала поєдинок. У другому таймі хмельничани кинули всі сили на порятунок матчу і змогли відіграти один гол – з пенальті. Але у підсумку саме «Енергія» святкувала перемогу.

«Енергія» (Житомир) – «Хмельницькі делікатеси» 2:1

Голи: Єлісєев, 6 (1:0), Слюсар, 10 (2:0), Наконечний, 26 (2:1)