Рубрика: Суспільство

05 квітня

Мукачівські поліцейські зустрілись з учнями трьох навчальних закладів міста (фото)

foto

Співробітники сектору ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції провели профілактичні бесіди з учнями Мукачівського центру професійно-технічної освіти, кооперативного торговельно-економічного коледжу, загальноосвітньої школи №13 міста Мукачево. Неповнолітнім розповіли про заборону вживання алкогольних напоїв та про шкідливість тютюнопаління.

Працівники Мукачівського відділу поліції провели профілактичні зустрічі з учнями навчальних закладів міста. Правоохоронці розповіли неповнолітнім центру професійно-технічної освіти про адміністративну та кримінальну відповідальність, дотримання норм поведінки у навчальному закладі,  вдома та у громадських місцях.

Особливу увагу старший інспектор ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції майор Марина Ільтьо звернула на недопустимість вживання наркотичних засобів, психотропних речовин, алкогольних напоїв та тютюнопаління, які негативно впливають на організм не тільки дітей, а й дорослих. Розповіла про шкоду від куріння електронної сигарети, яка викликає особливу зацікавленість  серед підлітків. Окрім цього, наголосила, що вживати ці речовини неповнолітнім в Україні заборонено законом. Також учням пояснили положення законодавчих документів щодо відповідальності за продаж підліткам алкогольних напоїв. 

Учням коледжу та старшокласникам ЗОШ №13 міста Мукачево поліцейська акцентувала  увагу на необхідності вивчення законодавчої бази. 

-Будь-яке правопорушення або злочин підпадає під дію статті Адміністративного чи Кримінального кодексів України. Законодавством як для неповнолітніх, так і для дорослих передбачена відповідальність за скоєння правопорушення, -наголосила Марина Ільтьо.


                                         Відділ комунікації поліції Закарпатської області

 

05 квітня 2019, 17:05
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Сплачені благодійні внески включаються до податкової знижки - ДФС

Відома українська журналістка перемога рак і запустила мультимедійний проект длія підтримки онкохворих

За три місяці населення Закарпатської області зменшилося на 1167 осіб

В ЄС остаточно заборонили використання одноразового пластику

Завтра ужгордці знову сидітимуть без води

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину