Рубрика: Бізнес

03 квітня

Протипожежні ворота для підприємств у Львові: які моделі будуть гарантувати безпеку об’єкта, розкажуть представники BRAMA-MARKET.LVIV.UA

foto

Виготовлення воріт протипожежного типу відбувається з урахуванням використання спеціальних кремнеземних тканин і матеріалів

Власники промислових об'єктів повинні турбуватись про захист своїх співробітників і всіх матеріальних благ, які можуть бути втрачені або пошкоджені при нещасному випадку. Виробництво промислових воріт передбачає такі випадки. Коли ділянка потрапить в полум'я, то єдине, що має силу втримати його, стануть спеціальні брами для підприємств із захистом від пожеж. Такі ворота виготовляються з вогнетривких матеріалів і встановлюються на багатьох промислових об'єктах. Крім забезпечення комфортного робочого процесу, вони мають силу убезпечити і захистити всіх учасників під час аварійної ситуації.

ВОГНЕСТІЙКІ ПРОМИСЛОВІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА: КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ І ДИЗАЙН

Огороджувальні системи складаються з певних елементів, набір яких відрізняється в залежності від обраного типу вироби.

  • Секційні. Класичні конструкції з товстими панелями (від 60 мм). Стійкі секції виконані з сталевого каркаса з високою щільністю. Також вони мають прекрасну шумо- і теплоізоляцію, а боротьбу з корозією веде полімерний шар.
  • Розсувні. Протипожежні промислові ворота в класичному виконанні складаються зі стандартних складових: стулки, рами, хвіртка, замок, ручка, засувка. Як заповнення застосовуються стійкі до вогню сталеві панелі.
  • Відкатні. Забезпечені однією або двома стулками, самі вони складаються з полотна, опори, балок, напрямних, хвіртки і інших елементів. Тут також застосовані сталеві панелі зі спеціальним заповненням.

Виготовлення воріт протипожежного типу відбувається з урахуванням використання спеціальних кремнеземних тканин і матеріалів, а до головних деталей відносять полотно, сталеву напрямну і важелі. Обмежень в дизайні немає, покупець може вибрати доступний варіант у будь-якому стилі, оформленні та колірному рішенні.

Protipozhezhni vorota  WISNIOWSKIВОРОТА ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА: СУЧАСНІ БЕЗПЕЧНІ МОДЕЛІ ВОГНЕТРИВКИХ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ СИСТЕМ

Убезпечити промислову будівлю досить просто. Для цього потрібно визначитися з компанією-виробником і обрати один з доступних варіантів вогнестійких воріт в цех.

  • Wisniowski — безліч сучасних і функціональних моделей для об'єктів громадського користування, виготовлених з урахуванням європейських стандартів.
  • Doorhan. Вогнестійкі ворота для складу (EL 60-90), де втілені практично всі необхідні вимоги до подібних конструкцій.
  • Hormann. Моделі T30 / 60 — оцинковані моделі, що наповнені мінеральним волокном з товщиною 72 мм.
  • Alutech. Доступні вироби Fire Marc серії P, D, R, O, S з теплоізоляцією і високим порогом вогнестійкості.

Ознайомтеся з промисловими протипожежними воротами у відповідному розділі: https://brama-market.lviv.ua/products/category/vorota-promyslovi-hormann-ryterna-alutech.

Максимально збільшити показник безпеки і додати більше комфорту допоможуть автоматичні приводи для легкої експлуатації.

Protipozhezhni vorota  AlyutehКУПИТИ ПРОТИПОЖЕЖНІ ВОРОТА ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА З МОНТАЖЕМ І ДОСТАВКОЮ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

БРАМА МАРКЕТ Львів — це широкий вибір продукції на будь-який смак і колір. Наш каталог дуже різноманітний, дозволяє знайти і придбати доступний варіант конструкції, а також всі необхідні доповненням. Для цього потрібно додати товар в корзину і сформувати замовлення.

Додаткова консультація за телефоном: (067) 1121 869; (050) 3562 114. Демонстраційний салон знаходиться на вул. Городоцька, 286 Б.


03 квітня 2019, 12:18
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


У 2021 році 273 іноземних громадян отримали змогу працювати в Закарпатті

Вентиляция в ванной через стену: схема, особенности монтажа

Курс валют на 24 січня

Лучшие беспроводные наушники: важные детали

Курс валют на 21 січня

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено