Рубрика: Політика

02 квітня

У президента Польщі заявили, що не мають фаворита на українських виборах

foto

Варшава заявляє, що не має фаворита на президентських виборах в Україні та підтримає будь-який демократичний вибір українського народу.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на прес-службу президента Польщі.

"Ми, польські політики, а особливо тут, у президентському палаці, не маємо свого фаворита, оскільки не втручаємося в політичні рішення інших країн. Ми задоволені тим, що перший тур виборів в Україні є свідченням розвитку демократичних інституцій", - сказав голова канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерський.

За його словами, Польща ретельно слідкуватиме за перебігом виборчої кампанії перед другим туром.

Представник президента вважає важливим, щоб Україна й надалі йшла шляхом реформ і змін, які дадуть їй змогу зближуватися з інституціями західного світу. Щерський переконаний: якщо вибори відбудуться за демократичними стандартами, то незалежно від того, якими будуть результати, це свідчитиме про збереження західного курсу, що вкрай важливо для Варшави.

Він наголошує, що на підставі результатів першого туру складно передбачити результати другого.

"Зараз розпочинається зовсім інша кампанія, зовсім інше політичне суперництво виключно між двома кандидатами. Отже, це означатиме цілковиту реорганізацію електоратів і розподілу підтримки", - підкреслив голова канцелярії Польщі.

"Вибори повинні показати, що Україна є країною зі стабілізованою демократичною процедурою, тому що це буде ще один аргумент на користь наближення України до Заходу", - підкреслив Щерський.


02 квітня 2019, 9:09
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Гройсман вирішив не випробовувати долю

Президент заявив про розпуск Верховної Ради

Зеленський попросив Верховну Раді нарешті скасувати недоторканість

Зеленський склав присягу Президента України

Урядова криза в Австрії: президент підтримав позачергові вибори

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину