Рубрика: Суспільство

01 квітня

Прикордонники відділу "Великий Березний" разом з поліцейськими Закарпаття вивчали питання підвищення пильності персоналу на автошляхах

foto

Зазвичай, з настанням весняно-літнього періоду значно активізується використання транспортних засобів, а відтак, нажаль, збільшується кількість ДТП.

Отож, задля загальної безпеки усіх учасників дорожнього руху, керівництво відділу вирішило нагадати персоналу про основи безпечного поводження на дорозі, зміни у правилах дорожнього руху та відповідальність за їх порушення. Про усе це та про сумну статистику прикордонникам розповіли співробітники Великоберезнянського відділу поліції ГУНП у Закарпатській області, яких запросили провести заняття з військовослужбовцями.
Зокрема, поліцейські розповіли, що лише протягом 2018 року на автошляхах України сталося понад 150 тисяч ДТП, внаслідок яких загинули 3350 осіб і ще 30884 травмовано. Тому співробітниками Нацполіції було наголошено на максимальній увазі та обережності водіїв відомчих транспортних засобів, а також власників особистого транспорту під час кожної поїздки за кермом.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон


01 квітня 2019, 15:50
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Сучасний дитячий одяг: основні тренди

70 тисяч дітей в Україні отримали щеплення проти COVID-19

Через «липове» доручення закарпатець позбувся унікального автомобіля

Як вилікувати молочницю швидко та без рецидивів

710 пар молодят скористалися послугою «Шлюб за добу» на Закарпатті за 10 місяців 2021 року

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено