Рубрика: Політика

01 квітня

Щодо зміни місця голосування на другий тур виборів Президента України

foto

Завтра, 2 квітня, – початок реєстрації заяв на тимчасову зміну місця голосування на ДРУГИЙ ТУР виборів Президента України, який пройде 21 квітня 2019 року, інформують із відділу ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради.

Заяви про зміну місця голосування у відділі ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради (пл.Поштова, 3, кабінет №237) прийматимуть до 15 квітня включно. Графік роботи – із 8.30 до 18.00 без перерви на обід.
Працівники підприємств Ужгородського району, наприклад Jabil Circuit, с.Розівка Ужгородського району, які зареєстровані не в Ужгороді, але проживають тут і не зможуть підтвердити проживання відповідними документами, повинні звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців Ужгородської РДА (Ужгород, вул.Загорська, 10) для тимчасової зміни місця голосування за місцем роботи.
При поданні заяви потрібно пред'явити документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт громадянина України (у вигляді книжечки або у вигляді картки) або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянство України). Для військовослужбовців документом, який пред'являється органу ведення реєстру, також може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.
Звертаємо увагу, що заява виборця про тимчасову зміну місця голосування подається до органу ведення Державного реєстру виборців особисто. Надсилання вказаної заяви поштою (електронною поштою) законодавством не передбачено.
До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси. У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.
Із таких документів можна надати довідку з місця роботи, довідку з місця навчання, документ, що підтверджує право власності або оренди на житло, яке знаходиться за місцем, де виборець хоче проголосувати, проїзні документи, путівку в санаторій, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Перелік таких документів не є вичерпним.


01 квітня 2019, 15:09
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Індієць за допомогою GPS-навігатором мав намір дістатися ЄС

На території Долини нарцисів облаштовують гідроспоруди

США вводять нові санкції проти "Північного потоку-2"

В Мукачеві визначили переможців акції «Вакцинуйся. Збережи життя»

Кабмін погодив звільнення голови Закарпатської ОДА

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину


Обговорення тимчасво зупинено