Рубрика: Політика

31 березня

Українці масово фотографуються з бюлетенями на дільницях

foto

Найрозповсюдженішими порушеннями на дільницях лишаються фото- та відеофіксація бюлетенів та спроби винести їх за межі дільниці, - радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко #вибори2019

За весь період виборчої кампанії нами було зафіксовано щодо 5 266 повідомлень про ті ситуації, які пов’язують з порушенням виборчого законодавства. З них 456 повідомлень продовж вчорашнього дня, «дня тиші». Всупереч закону, а деколи використовуючи не бездоганну точність формулювання закону, деякі команди кандидатів у президенти агітували навіть вчора. На це ми звернули увагу. Здебільшого, це морально-етичне покарання. Але з тих 258 повідомлень, які стосуються порушення по 112 статті частині 10 «порушення правил агітації в день тиші», частина все таки понесе відповідальність і заплатять до 1300 гривень штрафу, - повідомив І. Варченко.

Своєю чергою Директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко заявив, що 31 березня до поліції надійшло 284 заяви та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, з них: у Дніпропетровській області – 30, Донецькій – 28, Одеській – 25, Харківській – 21, місті Києві – 19, Луганській – 17, Сумській – 15, Полтавській – 14, Кіровоградській та Вінницькій – по 13, Запорізькій – 12, Тернопільській – 10, Київській – 9, Волинській та Закарпатській – по 7, Херсонській, Чернігівській, Черкаській, Рівненській, Чернівецькій, Сумській та Миколаївській – по 5, Житомирській – 4, Львівській та Івано-Франківській – по 2, Хмельницькій – 1. «Зазначені факти здебільшого пов’язані з незаконною агітацією, підкупом виборця, пошкодженням бюлетеня, фотографуванням бюлетенів, спробою винесення бюлетеня з дільниці», - заявив Артем Шевченко.

Джерело: МВС України


31 березня 2019, 13:18
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


«Венеціанка» розкритикувала закон України про мову

Венеціанська комісія: Росія може бути в ПАРЄ попри анексію, але санкції мають грунт

Угорщина не просила Росію про допомогу - МЗС

Поліція розшукує грабіжників, котрі відібрали сумку з грошима від мукачівки

МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини через заяву щодо автономії Закарпаття

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину