Рубрика: Політика

31 березня

Українці масово фотографуються з бюлетенями на дільницях

foto

Найрозповсюдженішими порушеннями на дільницях лишаються фото- та відеофіксація бюлетенів та спроби винести їх за межі дільниці, - радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко #вибори2019

За весь період виборчої кампанії нами було зафіксовано щодо 5 266 повідомлень про ті ситуації, які пов’язують з порушенням виборчого законодавства. З них 456 повідомлень продовж вчорашнього дня, «дня тиші». Всупереч закону, а деколи використовуючи не бездоганну точність формулювання закону, деякі команди кандидатів у президенти агітували навіть вчора. На це ми звернули увагу. Здебільшого, це морально-етичне покарання. Але з тих 258 повідомлень, які стосуються порушення по 112 статті частині 10 «порушення правил агітації в день тиші», частина все таки понесе відповідальність і заплатять до 1300 гривень штрафу, - повідомив І. Варченко.

Своєю чергою Директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко заявив, що 31 березня до поліції надійшло 284 заяви та повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом, з них: у Дніпропетровській області – 30, Донецькій – 28, Одеській – 25, Харківській – 21, місті Києві – 19, Луганській – 17, Сумській – 15, Полтавській – 14, Кіровоградській та Вінницькій – по 13, Запорізькій – 12, Тернопільській – 10, Київській – 9, Волинській та Закарпатській – по 7, Херсонській, Чернігівській, Черкаській, Рівненській, Чернівецькій, Сумській та Миколаївській – по 5, Житомирській – 4, Львівській та Івано-Франківській – по 2, Хмельницькій – 1. «Зазначені факти здебільшого пов’язані з незаконною агітацією, підкупом виборця, пошкодженням бюлетеня, фотографуванням бюлетенів, спробою винесення бюлетеня з дільниці», - заявив Артем Шевченко.

Джерело: МВС України


31 березня 2019, 13:18
Karpatnews.in.ua — Новини Ужгорода, Мукачева, Закарпаття та УкраїниСхожі новини


Економіка Німеччини скоротилася. Аналітики вважають, що країна рухається до рецесії - The Economist

Прем’єр Британії попросив ЄС переглянути угоду про Brexit

Прем'єр Угорщини Орбан назвав єдність Європи "незавершеною"

Президент закликав Ізраїль визнати Голодомор геноцидом українського народу

Прогноз погоди на сьогодні

їїїїїїїї...

Прокоментуй новину