28 березня

«Карпати» впевнено перемагають «Реал» (ФОТО)

foto

Ужгородські гандболістки не дали шансів дівчатам з Миколаєва

Сьогодні на «Карпати Арена» відбувся другий матч в рамках другого етапу розіграшу жіночої Суперліги з гандболу. ГК «Карпати» протистояли ГК «Реал» (Миколаїв).

Ужгородки актиівно провели першу чверть зустрічі, відірвавшись від суперниць на 5 м’ячів. Гравчині «Реалу» у першому таймі не знайшли контраргументів і, цілком по грі, поступилися з рахунком 14:7

Прикра подія для «Карпат» сталася у середині першого тайму. Майданчик через травму була змушена покинути основний голкіпер Єлізавета Воронько. Її "у рамці" замінили Тея Чіковані, гра якої у цьому матчі була просто неперевершеною. На її рахунку кілька сейвів та відбитий семиметровий.

У другому таймі гандболістки з Миколаєва намагалися наздогнати карпатівок, і навіть перекидали їх. Але чітка робота в захисті, вже згадана вдала гра на "останнбому рубежі" Чіковані та успішні контратаки у виконанні ужгородок, звели нанівець потуги гостей. Гра завершилася з рахунком 22:17 на користь ГК «Карпати».

Завтра, 29 березня, о 15:00 на «Карпати Арені» відбудеться остання гра цього туру другого етапу Суперліги, в якій зустрінуться ГК «Галичанка» та ГК «Реал».

Нагадаємо, 27 березня ГК «Карпати» мінімально поступилися ГК «Галичанка» - 27:26.

28 березня 2019, 22:40